GM e-Tab4 for MEB Tabletimde APK Gönderme Yasağı

• Konuyu başlatan 1.618
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 26B

1.618

Hectopat
Arkadaşlar 9. sınıfa gidiyorum ve bizlere (General Mobile E-Tab 4) tablet dağıtıldı. Bilgisayardan apk paylaşımı yapamıyorum. Tableti USB ile bilgisayara bağladım ama görünmüyor. Fakat tablet bluetooth ile resim, video kısaca apk dışında her şeye açık. Ben de çözüm olarak rar dosyası olarak atmayı denedim yine olmadı.
Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
ES Dosya yöneticisini Google Play Store'den indir. Sonra bilgisayarından bağlandığın internete tableti de bağla Wifi ile. Sonra uzak yöneticisini aç ES Dosya yöneticisinden. FTP adresini bir tarayıcıya gir. Ve bir menü çıkacak karşına sana nasıl FTP adresini bilgisayarda açabileceğini anlatan. O talimatlara uyarak FTP adresini bilgisayarda aç. Karşına tabletteki bütün dosyalar çıkacak. İstediğin dosyayı ekleyebilirsin tablete.

Çözüm basit. Bunun birkaç farklı yolu mevcut. Ama hepsinde "ES File Manager" gerekli. Bilgin olsun.

Yol 1 - Bulut Depolama Çözümünü Kullanmak
APK'yı direk olarak (Yandex.Disk, Google.Drive, OneDrive vb.) yerlere masaüstünden yüklemek. Ardından tabletten bulut depolama hesabına bağlan ve bunu tablete indir. Daha sonra ES Dosya ile kurabileceksin.

Yol 2 - Sıkıştırılmış Şifresiz Dosya Çözümünü Kullanmak
APK'yı bilgisayarda/tablette* sıkıştırdıktan sonra Bluetooth/Yol 1 gibi çözümler ile aktarmak. Bu sıkıştırılmış dosya ES Dosya ile otomatik olarak açılacaktır. Daha sonra içindeki APK dosyasına bastığında otomatik olarak "Paket Yükleyici" devreye girecek.

Yol 3 - Tablete uTorrent gibi Bir Yazılım İle Dosya İndirme Çözümünü Kullanmak
Güvendiğin .torrent dosyalarını paylaşan bir yerden (forum/site vs.) indireceğin oyunun .apk dosyalarını indirmek. Daha sonra bunun indiği yeri ES Dosya ile açmak ve oyunu/programı yüklemeye geçmek.

Beyler APK yüklemek için bilgisayarınıza APK'yı indirin. Sonra o APK'yı DropBox'a atın. Bilmeyenler kayıt olup oraya yükleyin. Tabletten de DropBox'a gir ve al. Bu kadar. Biz Modern Combat 4 bile yükledik. Online oynuyoruz tüm sınıf.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosyayı aldın fakat onu tablete nasıl yükleyeceksin yani normalde google play store dışında yükleyemiyorsun.Ama onu güvenlik ayarlarından açabiliyorsun bunda öyle bir seçenek yok.Güvenlik ayarı diye bir şey yok.
Hatta EBA Market ten uygulama indiriyorum fakat güvenlik ayarlarından açın diyor ayarlar ana menüsüne atıyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı