GM E-tab4 roottan sonra fabrika ayarları

Gürkan DUMAN

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde MEB kapsamında dağıtılan GM e-tab4 var. Yaklaşık 5 hafta kadar önce cihaza root atmaya çalıştım fakat beceremedim bu olaydan sonra "cihazın kernel bütünlüğü bozuldu" hatasını alıyordum. Bunun üzerine tablet'e frameroot adlı uygulama ile root attım. Cihaz düzeldi fakat şimdi cihazı fabrika ayarlarına döndürürsem yine aynı hatayı alır mıyım ve eskisi gibi kısıtlamalar olur mu?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler .

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer MEB uygulamalarını kaldırdıysan zaten fabrika ayarlarına döndürsen de sıkıntı olmaz ama o MEB uygulamalarını kaldırman lazım. Aynı hatayı alıp almayacağını bilmiyorum ama MEB uygulamalarını kaldırmaz isen kısıtlamalar olur. Ve facebook ta bir grup var tamamen bu tablet ile alakalı yasak mı değil mi bilmiyorum o yüzden özelden atıyorum sana o grubu grupta eminim yardımcı olurlar.

Profilde özel mesaj yeri bulamadığım için buraya yazıyorum.

Facebook

Eğer MEB uygulamalarını kaldırdıysan zaten fabrika ayarlarına döndürsen de sıkıntı olmaz ama o MEB uygulamalarını kaldırman lazım. Aynı hatayı alıp almayacağını bilmiyorum ama MEB uygulamalarını kaldırmaz isen kısıtlamalar olur. Ve facebook ta bir grup var tamamen bu tablet ile alakalı yasak mı değil mi bilmiyorum o yüzden özelden atıyorum sana o grubu grupta eminim yardımcı olurlar.

Profilde özel mesaj yeri bulamadığım için buraya yazıyorum.

Facebook

Yardımın için çok Teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı