Gm E-Tab4 Wifi Katılmama Hatası

abdis99

Hectopat
Daha fazla  
Herkese Merhabalar İnşallah konuyu doğru yere açmışımdır.Bugün ilk defa böyle birşey ile karşılaştım ayarlardan veya cihaz yön. Kablosuz kısmına geliyorum ama ağa katılmıyor yani bağlanmıyor yani wifigri falan değil hiç bağlanmıo wifiye bugün sabah bu sıkıntı yoktu saat 2de tableti aldım elime böyle birşeylekarşılaştım cevaplarınız için tşk ayrıca tablete factoryreseti eksiksiz yaptım wifiye bağlandım 2dk sonra böyle oldu

Ayrıca wifiye şifreyi yazınca hiç tepki olmuyor yani hatırladı unut falan hiç yok ama başka cihazlardan nete baglanıyorum

Edit: hizliresim.com: Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim arkadaşlar hep şifre yazma çıkıyor anlamışsınızdır sıkıntıyı artık lütfen cevaplarınızı eksik etmeyin

kardeşim bu sorun bugun okulda senin dediğin saatlerde arkadaslarımın başına geldi akşam eve geldim bi süre sonra bana da oldu tabletler yeni bi güncelleme almış olabilir şimdilik tek çare root gibi gözüküyo başka çözüm bulan varsa bildirsin lütfen

İlk olarak teşekkürler peki bu güncellemeyi nasıl yapıcaz bilgin varmı hiç ayrıca bu rootu anlatabilirmisiniz ayrıntılı

Benim arkadaşımında aynı sorunu var. Güncelleme yapmak için internet lazım ne alaka anlayamadım.

Aynı sorun benim de başıma geldi. EBA'yı mı neyi güncelledi yazısını gördüğümü hatırlıyorum. Sonra kapattım, bir süre sonra açınca bu sorun karşıma çıktı. Güncellemeden mi kaynaklanıyor olabilir?

Benim arkadaşımında aynı sorunu var. Güncelleme yapmak için internet lazım ne alaka anlayamadım.
aynen

Aynı sorun benim de başıma geldi. EBA'yı mı neyi güncelledi yazısını gördüğümü hatırlıyorum. Sonra kapattım, bir süre sonra açınca bu sorun karşıma çıktı. Güncellemeden mi kaynaklanıyor olabilir?
Bendede Öyle Oldu Yok mu çaresi peki

İnternette araştırıyorum da bu e tab4 ün resmi romunu yüklesek sıkıntıortadan kalkar mı yoksa sistem yeniden kendini günceller ve wifi sıkıntısı yeniden doğar mı ? eğer öyle olmassa tek çare root olucak

Bir de ben üst üste 2 kere tableti sıfırlamıştım öyle gelmişti ama ayarlardan kablosuza girip DNS değiştirmek isteyince tekrar kopmuştu. Çözüm sayılır mı bilmiyorum ama.

Arkadaşım hard reset yaptı, bu sefer de wifiye bağlanamıyor diye aktivitede yapamıyor.
Ben ilk sıfırladığımda hard reset yaptım hiç bir sorun olmamıştı.

bence sayılmaz çünkü bende Factory reset attım ve 5dakika kadar geldi play storeye girince kapandı ve gelmedi ayrıca o arkadaş cihaz yöneticisini kaldırmış mı ? eğer kaldırmamışsa zaten giremez root etmenin amacı zaten chz yntmnı kaldırmak ama ilerde oda sıkıntı olabilir işte

arkadaşlar peki şu anda pc ye nasıl bağlayabilirim güncel bişey söyliyebilecek var mı en azından int.siz çalışan bişeyler yükleyelimde canımız sıkılmasın ayrıca bu e tab4ün sistemini yapan tam bir .........

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı