GM20 "boot.img" nereden bulunur?

Hocam ben bu telefonun NVRAM yedeğini falan almadan sağlıksız bir stock ROM attım şu an anabant sürümü IMEI numarası falan yok stock ROM atacağım ondan sonra IMEI yazacağım IMEI null şu anda.

Ya da hocam bu işlerden sıkıldım garantisi falan var diyor babam oraya götüreceğiz yarın garanti bakacak eğer ki garantisi devam ediyorsa.

O zaman herhalde Bootloader kilidi açık. Stock ROM atmanıza gerek yok. Root atacaksınız sonra bilgisayardan IMEI yazacaksınız.

Hocam babam Bootloader kilidi açık değil diye biliyorum root atıp olup olmayan garantiyide şimdi pek bozmak istemiyorum.

Ya da hocam bu işlerden sıkıldım garantisi falan var diyor babam oraya götüreceğiz yarın garanti bakacak eğer ki garantisi devam ediyorsa.

Hocam babam Bootloader kilidi açık değil diye biliyorum root atıp olup olmayan garantiyide şimdi pek bozmak istemiyorum.

Hocam garanti kabul olmazsa root atıp bir şekilde yazarız

Hocam garanti kabul olmazsa root atıp bir şekilde yazarız

Garantiye verin siz, belki bakarlar. Hallederiz umarım.

Hocam bayağı oldu garanti olmadı şu anda IMEI gözükmüyor nasıl yapalım Bootloader kilidini açıp root attıktan sonramı IMEI yazsak.

Bootloader'i MTK-Client ile açtıktan sonra orange state hatası veriyor onu bir şekilde geçip root atmak lazım.
Sonra IMEI yazarız.

Hocam yeni konu açtım az önceki mesajlardan sonra son durum root attım Bootloader kilidide açık şu an ama nasıl IMEI yazacağım bilmiyorum. Bu konuya beklerim:https://www.technopat.net/sosyal/konu/tcl-10-se-imei-yazma.2662473/

Hocam bayağı oldu garanti olmadı şu anda IMEI gözükmüyor nasıl yapalım Bootloader kilidini açıp root attıktan sonramı IMEI yazsak.

Bootloader'i MTK-Client ile açtıktan sonra orange state hatası veriyor onu bir şekilde geçip root atmak lazım.
Sonra IMEI yazarız.

Hocam yeni konu açtım az önceki mesajlardan sonra son durum root attım Bootloader kilidide açık şu an ama nasıl IMEI yazacağım bilmiyorum. Bu konuya beklerim:https://www.technopat.net/sosyal/konu/tcl-10-se-imei-yazma.2662473/

@Kullanıcı311 hocam acil root ile nasıl IMEI yazacağım

Hocam yardım edin stock ROM atmak lazım baseband gözükmüyorken unkownken yapılmıyor işlemler hocam acil @Kullanıcı311

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı