GM21 Pro vs GM22 Plus

Daha önceki konularından bütçesinin 3700 TL olduğunu söylemişti bana. Sıfır Android tarafında en mantıklı seçenek Samsung A22. 3800 TL fiyatlarına satılıyor. Bütçe artmazsa Realme C25s düşünülebilir.

Zaten kendime A22 aldım kardeşim için sormuştum GM'yi çok oyun falan oynamıyor. Ona da GM21Pro aldık.

Son düzenleyen: Moderatör:
@kemalaknc1 hayırlı olsun. Telefondan memnun musun? GM 21 Pro ile kıyasladığında nasıl.

Teşekkürler. GM bana hep böyle bir psikolojik olarak daha düşük geliyor neden bilmiyorum. GM21 Pro da çok iyi ama Samsung daha akıcı geldi bana eğer böyle ailenizde kardeşinize falan annenize telefon alacaksanız alınır ama çok aktif kullananlar işte oyundur şudur her şeyi yapanlar almasın.
Teşekkürler. GM bana hep böyle bir psikolojik olarak daha düşük geliyor neden bilmiyorum. GM21 Pro da çok iyi ama Samsung daha akıcı geldi bana eğer böyle ailenizde kardeşinize falan annenize telefon alacaksanız alınır ama çok aktif kullananlar işte oyundur şudur her şeyi yapanlar almasın.

Bir de Alacaksanız internetten telefon alın arkadaşlar Bayide acayip pahalı taksitle falan 5bine çıkıyor telefon GM21 Pro'ya bayide 4100 dedi adam taksitsiz takstle 4800 falan oluyor dedi bizde internetten aldık kardeşime

Son düzenleme:

Geri
Yukarı