Samsung Galaxy M12 vs General Mobile GM22 Plus

lmaiarl

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Öncelikle hepinize merhaba. Bir süredir, beni bir süre götürecek bir telefon arayışındayım. Başlıkta da gördüğünüz gibi bu 2 model arasında kaldım. Aralarında 1 yıl kadar fark var. Ve özellikleri birbirine çok yakın. Hangisini alacağıma karar vermedim sizce hangisini almalıyım?
Şöyle de karşılaştırma linkini bırakıyorum: https://www.epey.com/akilli-telefon...g-galaxy-m12-128gb_general-mobile-gm-22-plus/
Dipnot. 128 GB olan versiyonlarını düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle hepinize merhaba. Bir süredir, beni bir süre götürecek bir telefon arayışındayım. Başlıkta da gördüğünüz gibi bu 2 model arasında kaldım. Aralarında 1 yıl kadar fark var. Ve özellikleri birbirine çok yakın. Hangisini alacağıma karar vermedim sizce hangisini almalıyım?
Şöyle de karşılaştırma linkini bırakıyorum: Samsung Galaxy M12 (128 GB) - General Mobile GM 22 Plus Karşılaştırması - Epey
Dipnot. 128 GB olan versiyonlarını düşünüyorum.

Fazla oyun oynamıyorsanız M12 almak daha mantıklı. Hızlılık ve oyun performansı olarak GM 22 Plus M12'den daha iyi. Eğer GM almayı düşünürseniz GM 21 Pro modelini alabilirsiniz 22 Plus'dan daha iyi ve fiyatları hemen hemen aynı. GM 22 Plus kullanıyorum ve kamera, performans konularında gayet memnunum tek sıkıntısı arayüzü sade ve ekstra hiçbir özelliği yok

Geri
Yukarı