GM9 Pro şifresi formatsız nasıl kırılır?

RightBehindYou

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, elimde gm9 pro model bir cep telefonum vardı, iki sene önce felan ekranı kırılmıştı. Geçenlerde teknim servise verdim bugün elime geldi fakat şifresini hatırlamıyorum. İçinde birkaç önemli bilgim var. Format atmadan nasıl şifreyi kırabilirim?

Bu şifreler kişinin bilgilerini korumak için var zaten. Format atmadan nasıl kırılır bilmiyorum.

Merhaba, elimde GM9 Pro model bir cep telefonum vardı, iki sene önce falan ekranı kırılmıştı. Geçenlerde teknim servise verdim bugün elime geldi fakat şifresini hatırlamıyorum. İçinde birkaç önemli bilgim var. Format atmadan nasıl şifreyi kırabilirim?

İmkansız format atmanız lazım.

Merhaba, elimde GM9 Pro model bir cep telefonum vardı, iki sene önce falan ekranı kırılmıştı. Geçenlerde teknim servise verdim bugün elime geldi fakat şifresini hatırlamıyorum. İçinde birkaç önemli bilgim var. Format atmadan nasıl şifreyi kırabilirim?

Eğer Google servisleri aracılığıyla yedekleme yaptıysanız formatlayabilirsiniz. Daha önce ben de aynı durumu yaşamıştım. Onlarca demom gidecek diye korkmuştum am gitmemişti. Tabii bu yedeklemenin Google uygulamalarında daha iyi çalıştığını belirteyim. Eğer harici bir servisteyse verileriniz yedekleme pek işe yaramayabilir.

Eğer Google servisleri aracılığıyla yedekleme yaptıysanız formatlayabilirsiniz. Daha önce ben de aynı durumu yaşamıştım. Onlarca demom gidecek diye korkmuştum am gitmemişti. Tabii bu yedeklemenin Google uygulamalarında daha iyi çalıştığını belirteyim. Eğer harici bir servisteyse verileriniz yedekleme pek işe yaramayabilir.
google drive hesabima yedekliydi lakin hangi mail adresi olduğunu hatirlamiyorum

Recovery mode'una girip şunu deneyebilirsiniz.
Erişim var ise Umut hocamın rehberini uygulayın;

Yeni konular

Geri
Yukarı