Ölen birinin telefonunun şifresi nasıl kırılır?

TWRP ile belki.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mesuliyet kabul etmiyorum.

Oncelikle Allah rahmet eylesin, passfab Android unlocker uygulamasini bilgisayariniza yukleyin. Telefonu bilgisayara baglayin. Tek tusla telefon sifresini Kirin.

Son düzenleme:
Merhaba. Geçen gün dayımı trafik kazasında kaybettik. Cep telefonundaki görsellere videolara vs. ulaşmak istiyoruz fakat cihaz şifreli. Oppo A72 kullanıyordu. Cihazın ekran kilidi açılmadan içerisindeki resimlere ulaşabilmemizin bir yolu var mı?

Teşekkürler.

Allah rahmet eylesin. Tek yöntem teknik servis veya diğer yasa dışı yöntemler. Teknik servise götürürsen ve durumu izah edersen çözülebileceğine inanıyorum.

Merhaba. Geçen gün dayımı trafik kazasında kaybettik. Cep telefonundaki görsellere videolara vs. ulaşmak istiyoruz fakat cihaz şifreli. Oppo A72 kullanıyordu. Cihazın ekran kilidi açılmadan içerisindeki resimlere ulaşabilmemizin bir yolu var mı?

Teşekkürler.

Mekanı cennet olsun hocam, ben bilgisayara bir şey atacağım zaman telefonu kasaya bağlıyorum telefon şifreli olsa da hemen dosya yöneticisine düşüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı