Ölen birinin telefonunun şifresi nasıl kırılır?

Tam bilmiyorum ama telefonda SD Card var mıydı belki onda resimler vardır.
Emin değilim hocam. Dediğim gibi cihaz bende değil. Araştırma yapıyorum bir yolu var mı diye. Varsa annem memleketten gelirken dedemden cihazı alacak. SD kart olsaydı büyük ihtimalle telefoncu farkına varırdı. Hiç veri alamadım demiş telefoncu.

İşin kötü yanı Oppo A72 için internette TWRP bulamadım. İyice işimiz zorlaşıyor.

Emin değilim hocam. Dediğim gibi cihaz bende değil. Araştırma yapıyorum bir yolu var mı diye. Varsa annem memleketten gelirken dedemden cihazı alacak. SD kart olsaydı büyük ihtimalle telefoncu farkına varırdı. Hiç veri alamadım demiş telefoncu.

İşin kötü yanı Oppo A72 için internette TWRP bulamadım. İyice işimiz zorlaşıyor.

Belki Google fotoğraflarda yedeklenmiştir mail adresinin şifresini bulmak daha kolay çünkü.

Yani husumetli olduğu birileri yapmıştır ve telefon konuşmaları vardır gibi. Ama böyle bir şey olacağını sanmıyorum.
Yok hocam. Tünelde çalışma varmış dayım da sanırım bir şeritte çalışma var sanmış. Yol çalışmasının olduğu yerde çakılarak kaza yaptı. Biz sadece ondan anıları saklamak istiyorduk.

Yok hocam. Tünelde çalışma varmış dayım da sanırım bir şeritte çalışma var sanmış. Yol çalışmasının olduğu yerde çakılarak kaza yaptı. Biz sadece ondan anıları saklamak istiyorduk.

Zaten dediğim gibi böyle bir ihtimal olacağını düşünmüyorum sadece arkadaşa örnek vermek istedim. Bu arada başınız sağ olsun.

TWRP ile uğraşmaya çalışmayın dosya sistemini bozarsınız.
Cihaz Android 10 veya 11 kullanıyor yani dosya sistemi de şifreli. Yani şifreyi bulmanız gerek.

Ayrıca bootloader kilidi açılınca çoğu cihaz sıfırlanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı