Gmail en son nerelerde kullanılmış kayıt olunmuş nasıl öğrenilir?

Format at knk

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Bir tane arkadaşım vardı Discord üzerinden konuştuğum biriydi ve sonra nedeni bilmediğim şekilde ortadan kayıp oldu. Ona ulaşabileceğim hiçbir yer yok.
Ama e-posta adresini biliyorum mail attım fakat cevap vermedi merak etme nedenim Malatya da yaşıyor mu acaba merak ettim.
Yani kısacası ben onun e postası en son nerelerde kullanılmış hangi tarih de nereye kayıt olmuş bunun gibi şeyleri görebilir miyim veya başka bir yol ile yaşadığını nasıl öğrenebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:

İsmini buradaki sayfada aratmayı deneyin 🙁 Umarım iyidir durumu.

Bir tane arkadaşım vardı Discord üzerinden konuştuğum biriydi ve sonra nedeni bilmediğim şekilde ortadan kayıp oldu. Ona ulaşabileceğim hiçbir yer yok.
Ama e-posta adresini biliyorum mail attım fakat cevap vermedi merak etme nedenim Malatya da yaşıyor mu acaba merak ettim.
Yani kısacası ben onun e postası en son nerelerde kullanılmış hangi tarih de nereye kayıt olmuş bunun gibi şeyleri görebilir miyim veya başka bir yol ile yaşadığını nasıl öğrenebilirim?
Hemen kötü düşünmenize de gerek yok bu arada,telefonuna ulaşamıyor olabilir belki.

Malatya genelinde 52 civarı öğrenci vefat etmişti diye bir paylaşım yapmıştı İl Milli Eğitim Müdürlüğü. Düşük bir ihtimal diyelim sizin arkadaşınıza denk gelmesi.

Son düzenleme:

İsmini buradaki sayfada aratmayı deneyin 🙁 umarım iyidir durumu.

Hemen kötü düşünmenize de gerek yok bu arada, telefonuna ulaşamıyor olabilir belki.

Malatya genelinde 52 civarı öğrenci vefat etmişti diye bir paylaşım yapmıştı il milli eğitim müdürlüğü. Düşük bir ihtimal diyelim sizin arkadaşınıza denk gelmesi.

İsmini bilmiyorum gerçek adını kullanmamıştı ama elimde olan tek şeyi e postası ondan böyle konu açtım.

Geri
Yukarı