Gmail hesabına kayıtlı siteler nereden öğrenilir?

toprock

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,

Gmail hesabımla kayıt olduğum tüm siteleri görüntüleyip kullanmadıklarımı temizlemek istiyorum.
İnternetten çözüm yolları aradım ama bulamadım.
Gelen tüm mailleri gezerek keşfetmek de çok zaman aldığı için pratik bir yöntem biliyorsanız paylaşırsanız sevirim.

İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir hata alıyorum.
hata.PNG

@toprock, sitenin Google ile olan bir hatasından dolayı ben de giriş yapamıyorum. Google hesabınıza girip Güvenlik kısmından Hesap erişimi olan üçüncü taraf uygulamalar kısmından da ilişkinizi kesmek istediğiniz hizmetleri sonlandırabilirsiniz.

Bu da güzel bir yöntem teşekkür ederim ama benim asıl isteğim artık eposta gelmesini istemediğim yerlerden tamamiyle ilişiği kesmek.

Gmail adresinize gelen maillerin altında Eğer buradan mesaj gelmesini istemiyorsanız üyelikten çıkınız tarzında bir yer bulunur. Oradan halledebilirsiniz.

Herkese merhaba,

Gmail hesabımla kayıt olduğum tüm siteleri görüntüleyip kullanmadıklarımı temizlemek istiyorum.
İnternetten çözüm yolları aradım ama bulamadım.
Gelen tüm mailleri gezerek keşfetmek de çok zaman aldığı için pratik bir yöntem biliyorsanız paylaşırsanız sevirim.

İyi forumlar.
Eğer Google ile oturum açıysanız hesabınıza erişimi olan uygulamalar ve siteler burada gözükür.

Google Hesabınızı Yönetin > Güvenlik > Diğer Sitelerde Oturum Açma > Google İle Oturum Açma
Oturum açın - Google Hesapları

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı