Gmail hesabım çalındı

Lokyrius

Hectopat
Hesabım çalındı. Sebebi de 1 sene önce oynadım Brawl Stars yüzünden. Hesap gelişince adamların iştahı kabardı. Pek kullanmadığım için çok dikkate almadım. Ama şimdi aklıma geldi, önemli olan kurtarmak değil kapatsam yeter. Adam bir şey yapar benim üstüme kalır ondan yani birkaç kere giriş yapmayı denedim ama giremedim. Adam şifreyi ve kurtarma e-postasını değiştirmiş ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabım çalındı. Sebebide 1 sene önce oynadım Brawl Stars yüzünden. Hesap gelişince adamların iştahı kabardı. Pek kullanmadığım için çok dikkate almadım. Ama şimdi aklıma geldi, önemli olan kurtarmak değil kapatsam yeter. Adam bir şey yapar benim üstüme kalır ondan yani birkaç kere giriş yapmayı denedim ama giremedim. Adam şifreyi ve kurtarma e-postasını değiştirmiş ne yapabilirim?
Şifre ve kurtarma e- postası değiştiyse çok zor. Google destek olur. Başka hiç bir çözüm tam olmaz.

Ben PUBG Mobile hesabımi satacaktım. Bana 3000 teklif etti, ibanını istedi attım. Birkaç doğrulama sonucu hesabımi kendi üzerine geçirdi fakat parayı ininal'a attım dedı ama atmamış nasıl yaparız geri almak için?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı