Gmail hesabıma farklı birisi giriş yapıyor

Gmail hesabınızda başka bir telefon numarası kayıtlı mı? Google Authenticator uygulaması başka bir telefona daha kurulmuş olabilir. Şifrenizi biliyorlarsa Google Authenticator uygulaması ile sürekli iki adımlı doğrulamayı geçebilirler.

Hocam Kaspersky ve Malwarebytes ile tam tarama yapın, emulatör kullanıyor musunuz? BlueStacks gibi.
Hayır Bilgisayarımda steam epic games discord ve valorant yüklü onun dışında bir şey yok birde epic games ve steamde yüklediğim oyunlar işte
Gmail hesabınızda başka bir telefon numarası kayıtlı mı? Google Authenticator uygulaması başka bir telefona daha kurulmuş olabilir. Şifrenizi biliyorlarsa Google Authenticator uygulaması ile sürekli iki adımlı doğrulamayı geçebilirler.
Şifremi sürekli değiştiriyorum bilmesinin imkanı yok.
Hayır Bilgisayarımda steam epic games discord ve valorant yüklü onun dışında bir şey yok birde epic games ve steamde yüklediğim oyunlar işte

Şifremi sürekli değiştiriyorum bilmesinin imkanı yok.
Bu arada tam tarama bitti 550000 dosya incelenmiş tehdit yok diyor

Hayır bilgisayarımda Steam Epic Games Discord ve Valorant yüklü onun dışında bir şey yok bir de Epic Games ve Steam'de yüklediğim oyunlar işte.

Hocam bende bu hesap çalınma olaylarında çok korkarım nedense bence Google'a e posta atın acil falan deyin muhtemelen hesabı alırsınız arkadaşta bir şekilde hesaptan banlanır diye düşünüyorum.

Hocam bende bu hesap çalınma olaylarında çok korkarım nedense bence Google'a e posta atın acil falan deyin muhtemelen hesabı alırsınız arkadaşta bir şekilde hesaptan banlanır diye düşünüyorum.
Bide mail atsam ne zaman dönerler belli değil.
Tüm cihazlardan oturumu sonlandırın. Hiç giriş yapmadığınız bir cihaz ile giriş yapıp kontrol ediniz. Yani kullandığınız cihazlar bir sızma var ise anlarsınız.
Deniyorum şimdi.

Bende böyle bir sorun olduğunu düşünüyordum. 5 dakika sonra kafama dank etti. Bluestack kullanıyorum, dedim budur. Sizinden bu tarz kullandığınız bir uygulama var ise olabilir.
Dediğim gibi yukarıya bilgisayarımda olan dosyaları yazdım. Gizli sekme ile girmeye çalıştığımda bu şekilde bir güvenlik karşılıyor beni.
Bende böyle bir sorun olduğunu düşünüyordum. 5 dakika sonra kafama dank etti. Bluestack kullanıyorum, dedim budur. Sizinden bu tarz kullandığınız bir uygulama var ise olabilir.
Sizce eğer önceden girse bu güvenlikler olmadan önce sonrasında ben güvenlikleri açtığımda önceden girdiği için girebilme şansı var mıdır ?

Dosya Ekleri

• resim_2021-05-21_101105.png
    resim_2021-05-21_101105.png
    25 KB · Görüntüleme: 51

Geri
Yukarı