Gmail hesabıma farklı birisi giriş yapıyor

Dediğim gibi yukarıya bilgisayarımda olan dosyaları yazdım. Gizli sekme ile girmeye çalıştığımda bu şekilde bir güvenlik karşılıyor beni.

Sizce eğer önceden girse bu güvenlikler olmadan önce sonrasında ben güvenlikleri açtığımda önceden girdiği için girebilme şansı var mıdır ?
1621581381956.png

Karşınıza bir kare kod çıkacak. Telefondan bu kodu okutun. 2 aşamalı doğrulamanın en güvenli modelidir.

Dediğim gibi yukarıya bilgisayarımda olan dosyaları yazdım. Gizli sekme ile girmeye çalıştığımda bu şekilde bir güvenlik karşılıyor beni.

Sizce eğer önceden girse bu güvenlikler olmadan önce sonrasında ben güvenlikleri açtığımda önceden girdiği için girebilme şansı var mıdır?

Hocam peki seneler önce falan arkadaşınızın bilgisayarında oturum açmış olabilir misiniz? Bir de Google konumu yanlış gösterebiliyor mesela ben kendim girdiğime emin olduğum halde Sivas gösteriyor konumumu ama konumum İstanbul mesela arkadaşımda da Antalya gözüküyordu. Acaba oturum açanın siz olma ihtimali var mı?

Şifrenizi değiştirin. Birisi size İstanbul’dan bağlanıyor olabilir. 2 Aşamalı Kimlik Doğrulama’yı açsaydınız haber alırdınız.
Bende şöyle diyorum zaten bütün 2FA leri açtım bu adam ben bütün 2FA leri açmadan önce girdiği için safe olarak mı algılanıyor onu soruyorum

Bluestack veya başka emülatör kullansa Android bir cihaz görünür. Windows tabanlı bir cihaz görünmez.

Bendeki sorun 2 farklı telefon görünmesiydi. Ben örnek gösterdim. Yani kullanılan bir uygulama mesela VirtualPC ile bir Windows sürümü kurup kullanıldığında PC olarak görünecek. İnsanın bazen aklına gelmeyebiliyor.

Hocam peki seneler önce falan arkadaşınızın bilgisayarında oturum açmış olabilir misiniz? Bir de Google konumu yanlış gösterebiliyor mesela ben kendim girdiğime emin olduğum halde Sivas gösteriyor konumumu ama konumum İstanbul mesela arkadaşımda da Antalya gözüküyordu. Acaba oturum açanın siz olma ihtimali var mı?
Hocam benim öyle bir laptopum yok
Google Hesabı Yardım Hocam buradan yazmayı denediniz mi ?
Yazdım cevap bekliyorum.

Geri
Yukarı