Gmail hesabına başkası giriş yapmış

engin81

Hectopat
Merhaba bugün Gmail hesabıma hesabınızda şüpheli etkinlik diye bir mail geldi ve hesabıma baktığımda Özbekistan'dan erişildiğini gördüm. Şifremi değiştirdim ve Google hesabıma kayıtlı olan şifreleri de değiştirdim. Yeni bir hesap açıp bu hesabımı kapatayım diyorum fakat bu hesabımda çok fazla fotoğrafım, Google Play üzerinden aldığım uygulamalar falan var. Bunları yeni hesabıma aktarabilir miyim? Yoksa bu hesabı kullanmaya devam mı edeyim? Şimdiden yardımcı olanlara teşekkürler.

Telefon numaranızı ekleyin kurtarma e psotası eklayin iki faktörlü doğrulamayı açın şifrelenisi içinde yabancı karakter bulunacak şekilde uzun yazın örnek eNgin!_Türk21aBc@ gibi.

Merhaba bugün Gmail hesabıma hesabınızda şüpheli etkinlik diye bir mail geldi ve hesabıma baktığımda Özbekistan'dan erişildiğini gördüm. Şifremi değiştirdim ve Google hesabıma kayıtlı olan şifreleri de değiştirdim. Yeni bir hesap açıp bu hesabımı kapatayım diyorum fakat bu hesabımda çok fazla fotoğrafım, Google Play üzerinden aldığım uygulamalar falan var. Bunları yeni hesabıma aktarabilir miyim? Yoksa bu hesabı kullanmaya devam mı edeyim? Şimdiden yardımcı olanlara teşekkürler.

Hesabı kurtar ve tüm bilgilerini sil. Proton mail kullan.

Telefon numaranızı ekleyin kurtarma e psotası eklayin iki faktörlü doğrulamayı açın şifrelenisi içinde yabancı karakter bulunacak şekilde uzun yazın örnek engin! _türk21abc@ gibi.

Ya da bitwarden kullanabilirsiniz.

Hesabı kurtar ve tüm bilgilerini sil. Proton mail kullan.

Bununla bir alakası yok. Arkadaş bilinçsiz bir kullanıcı. Kötü bir amaçlı link veya yazılımda Proton Mail'de de aynısı olur.

Ya da bitwarden kullanabilirsiniz.

Bununla bir alakası yok. Arkadaş bilinçsiz bir kullanıcı. Kötü bir amaçlı link veya yazılımda proton Mail'de de aynısı olur.

Aslında hiçbir zaman güvende değiliz. İstersek en titiz kullanıcı olalım Google'a girdiğimiz an bilgilerimize görüşürüz diyoruz.

Geri
Yukarı