Gnç şut kazan paralı mı?

TRHAMSTEr

Centipat
Daha fazla  
Cümleten selam arkadaşlar ben internet kazanmak için gnç'den şut kazan oynadım oynadıktan sonra merak edip paralı mı diye baktığımda 15 TL diyordu. Şimdi bu neyin parası onu biri bana açıklayabilir mi oynama parasıya nasıl geri çevirebilirim?

• GNÇ Şut ve Kazan oyununa katılım tüm vergiler dahil 12 TL’dir. Ücret karşılığı Günlük 1 GB abonenin hattına otomatik olarak tanımlanır.
  • Oyuna sadece Turkcell aboneleri katılabilir. Ödeme faturalı Turkcell aboneleri için faturaya yansıtılarak, faturasız Turkcell aboneleri için bakiyeden düşülerek yapılır.
  • Gün içerisinde birden fazla oyun oynanabilir. Her katılım için 12 TL ödenmesi gerekmektedir.
Bahsettiğiniz bu ise:

• GNÇ Şut ve Kazan oyununa katılım tüm vergiler dahil 12 TL’dir. Ücret karşılığı Günlük 1 GB abonenin hattına otomatik olarak tanımlanır.
  • Oyuna sadece Turkcell aboneleri katılabilir. Ödeme faturalı Turkcell aboneleri için faturaya yansıtılarak, faturasız Turkcell aboneleri için bakiyeden düşülerek yapılır.
  • Gün içerisinde birden fazla oyun oynanabilir. Her katılım için 12 TL ödenmesi gerekmektedir.
Bahsettiğiniz bu ise:
Evet paralımı yani para ödeyip mi geçtim

Faturaya yansıyor zaten oyuna girmeden her şeyi açıklıyor. Düz bir oyun değil bu neticede internet veriyor Turkcell elbette paralı olacak. Sen oyuna girince otomatik olarak belirli bir miktar internet hattına yüklenir oyunu kazanırsan üzerine belirtilen miktar kadar bir daha yükler.

Yeni konular

Geri
Yukarı