GNU/Linux için beraber paket yöneticisi yazacak arkadaş

GNU/Emre

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da dediğim gibi Linux konusunda tecrübeli, C Ve Python programlama dili bilen birileri varsa paket sistemi geliştirebiliriz. Bağımsız taban ve nonsystemd. 🙂

Ben dilleri çok bilmiyorum ancak merak ettiğim için soruyorum: Nasıl bir yol izlenecek, geliştirme aşamaları ne olacak? Pek bilmiyorum geliştirme işini, o yüzden soruyorum.

Ben dilleri çok bilmiyorum ancak merak ettiğim için soruyorum: Nasıl bir yol izlenecek, geliştirme aşamaları ne olacak? Pek bilmiyorum geliştirme işini, o yüzden soruyorum.

Araştırma projesi olarak başlayacağız, çeşitli paket sistemlerini inceleyeceğiz gerekirse fork edeceğiz. Daha sonra en son ortaya paket sistemi çıkarmayı deneyeceğiz. Ekip falan yok şu an sadece 1 kişi bile yeterli benim için. 🙂

Araştırma projesi olarak başlayacağız, çeşitli paket sistemlerini inceleyeceğiz gerekirse fork edeceğiz. Daha sonra en son ortaya paket sistemi çıkarmayı deneyeceğiz. Ekip falan yok şu an sadece 1 kişi bile yeterli benim için. 🙂
Konuyla ilgili pek bilgim olmadığı için maalesef destek veremiyorum ancak moral motivasyon desteği verebilirim. Ya da çeviri.

Yeni konular

Geri
Yukarı