Satılık/Takas gobl1n'in Bit Pazarı (Alım, Satım, Takas)

Konu sahibi arkadaştan özür diliyorum mesaj kalabalığı olduğu için ama belki konu öne çıkar. Satmayı planladığınız sistemdeki sadece anakart fiyatı ile kullandığım sistemden 2 tane alabiliyorsunuz. Satmanıza açıkcası üzüldüm... Ben bu sistemi satacak olsam 5-6 gün başında oturur ağlarım... 😟

Özre gerek yok da, sizin özelinizde değil, genel olarak yazıyorum. İlk mesajda telefonumu vermiştim. Satacağınız, takaslayacağınız ürünü son fiyatıyla iletmenizi istirham etmiştim. Alıcı zaten direkt temasa geçiyor. Konuda fiyat sormak, "Ben de şunu satıyorum. İsteyen iletişime geçsin" yazıp ilan altına ilan açmak garip kaçıyor. Kendi ilanlarınız için kendi konunuzu açarsanız, müteşekkir olurum.

Elimde Asus GTX 275 var alırmısın? Bir de chipset'i bozuk Msi Gaming 970 anakart var kutusu kitapçıkları herşeyi duruyor işine yarar mı? Tamir oluyor ama ben yaptırmadım.

Elimde i3 4130 ve DDR3 4GB 1600Mhz kingston RAM bulunuyor ilgilenirmisiniz ?

Elimde Asus GTX 275 var alırmısın? Bir de chipset'i bozuk Msi Gaming 970 anakart var kutusu kitapçıkları herşeyi duruyor işine yarar mı? Tamir oluyor ama ben yaptırmadım.

GPU çok eski. Tamirli, bozuk ekran kartı, anakart vs. almıyorum. Teşekkürler.

Bu arada bozuk olarak aldığım cihazları tamir ettirip satmak yerine parçalayıp, parçalarını satıyorum. Elimdeki parçaların tamamına yakını bu şekildedir.

Elimde i3 4130 ve DDR3 4GB 1600Mhz kingston RAM bulunuyor ilgilenirmisiniz ?

i3 almıyorum. Elimde çok DDR3 çok var. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Merhaba, konu dışı olacak ama ufak bir sorum var. IMEI numaralı (sim kart girişli) cihazların satışını nasıl yapıyorsunuz ? Güvenlik açısından izlediğiniz yöntem nedir ?

Merhaba. Fotoğraf çekerken IMEI numarasını çalınıp klonlanmaması için kapatıyorum.

Elimizde G4400+H110M PRO-VD+4 GB 2133 MHz RAM var hepsi sorunsuz kutuları yok. Alıyor musunuz? İzmir içindeyiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı