God of War alınır mı?

@ableben oyunu bitirince konu acacagim hocam, seni de etiketlerim. Konusmak isterim oyun hakkinda. Far Cry serisinden sonra ilac gibi geldi bu oyun.
Elbette hocam konuşalım. Tartışacak çok şey olur eminim zaten oyun bittikten sonra :). Şu sıralar ben de 3. defa RDR 2 deneyimimi yaşadım. Oynamadıysanız GOW gibi efsane bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Oynama kesinlikle değer. Sıkıcı yaz günlerine ilaç gibi gelir.

Hesabında kalsın istiyorsan alabilirsin verdiğin paraya üzülmezsin emin ol ama yok tek seferlik oynar salarım diyorsan hesap alıp offline oynayabilirsin.
ben 2 kere bitiririm öyle oyunları

Elbette hocam konuşalım. Tartışacak çok şey olur eminim zaten oyun bittikten sonra :). Şu sıralar ben de 3. defa RDR 2 deneyimimi yaşadım. Oynamadıysanız GOW gibi efsane bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Oynama kesinlikle değer. Sıkıcı yaz günlerine ilaç gibi gelir.
Rdr 2 yi 2 kere oynamış biri olarak söylüyorum Oyuna aşık oldum

bir kere daha bitirmeyi düşünüyorum ama biraz zaman geçsin.Zaten 400 saati aştım oyunda

bende öyle düşünüyorum sıkıcı yaz günlerinde ferahlatacaktır.Artık Almaya Kararımı Verdim.

Yorumlarınız için teşekkürler.

@ableben oyunu bitirince konu acacagim hocam, seni de etiketlerim. Konusmak isterim oyun hakkinda. Far Cry serisinden sonra ilac gibi geldi bu oyun.
bende konuşmak isterim konuşuruz.

benide etiketlersin

Yeni konular

Geri
Yukarı