God of War Epic Games'ten alınır mı?

1-Başarımlar (çoğu oyun için)
Bazı oyunlar için Epic Games'te de var.
4-Profil özelleştirme zenginleştirme.
Steam'in böyle bir iyi yanı var. Ama GoW alıyorsun yani. Bununla profilin ne alakası var? Steam profilinde GoW gözüksün aşkı mı :D
3-Stabil ve rahat arayüz.
Anlamıyorum Epic Games arayüzü de gayet stabil. Sıkış tıkış da değil yani.
7-Kart,eşya gibi şeyler düşürerek para kazanabilme.
Bedava oyun elde etme :D
Hocam işin olmasına gerek yok illa Gow üzerinden örneklendirmeyin. Sadece madde 5 ve topluluk pazarı gibi şeyler işinize yaramaz Gow gibi bir oyunda. Bir de kart yoksa kart düşmez işte ama ben direkt + larını söyledim epice göre. Oyundan oyuna işe yarayacak maddeler değişir.
Konumuz zaten GoW hocam. Genel + veya -'leri değil. Ama ben illa da Epic Games demiyorum. Hangisi ucuzsa ondan alın olsun bitsin. Steam 50TL ucuz olsaydı onsan alın derdim.

Bazı oyunlar için Epic Games'te de var.

Steam'in böyle bir iyi yanı var. Ama GoW alıyorsun yani. Bununla profilin ne alakası var? Steam profilinde GoW gözüksün aşkı mı :D

Anlamıyorum Epic Games arayüzü de gayet stabil. Sıkış tıkış da değil yani.

Bedava oyun elde etme :D

Konumuz zaten GoW hocam. Genel + veya -'leri değil. Ama ben illa da Epic Games demiyorum. Hangisi ucuzsa ondan alın olsun bitsin. Steam 50TL ucuz olsaydı onsan alın derdim.
Arayüzü stabil falan değil hocam kendi sisteminiz üzerinden genelleme yapmayın lütfen. Bedava oyun elde etme kısmının da konuyla hiçbir alakası yok çünkü ortada ödenen bir para yok. Ben de Epicteki beleş oyunları alıyorum ama parayla satılsa arada 200 300 tl gibi bir fark yoksa Steamden alırım. Kütüphanede Gow gözüksün aşkı dediğiniz oyunları tek çatı altında toplamak. Adam Steam'de toplamak profilinde göstermek istiyor. Özellikle vitrin gibi özellikler varken kaliteli fazla para harcanan oyunları steamden almak istemek çok anormal değil. Oyun aynı oyun gidip crack yapabilirsin hocam para verme direkt.

Arkadaşlar konuyu gereksiz uzatmışsınız. İsteyen Epic'den alır istemeyen Steam'den. Lakin ben Epic'in bu oyun fiyatlarının bayağı zamlandığı dönemde bize 200 TL'ye %25 indirim yapması yerine geçen ki 130TL kupon olmasa da en azından 80 TL ve üzeri için 60 TL kupon yapmasını beklerdim. Bunun için de ayrı bir konu açılması gerektiğini düşünüyorum.

Arkadaşlar konuyu gereksiz uzatmışsınız. İsteyen Epic'den alır istemeyen Steam'den. Lakin ben Epic'in bu oyun fiyatlarının bayağı zamlandığı dönemde bize 200 TL'ye %25 indirim yapması yerine geçen ki 130TL kupon olmasa da en azından 80 TL ve üzeri için 60 TL kupon yapmasını beklerdim. Bunun için de ayrı bir konu açılması gerektiğini düşünüyorum.
O kupon yine iş görüyordu metro falan almıştım zamanında o kuponla. Bence 190 Tl ye Steam'den alın ama sizin bileceğiniz iş. Oyun taş gibi oyun 150 de verseniz 190 da verseniz hak ediyor. Ben de yarın alacağım inşallah.

O kupon yine iş görüyordu metro falan almıştım zamanında o kuponla. Bence 190 Tl ye Steam'den alın ama sizin bileceğiniz iş. Oyun taş gibi oyun 150 de verseniz 190 da verseniz hak ediyor. Ben de yarın alacağım inşallah.
hocam gow şuan steamde 329 lira epicte ise 197 lira. Sizce steamde indirime girer mi indirimi mi bekleyim yoksa epicten 197 liraya alıyım mı. Cyberpunk da steamde 499 lira epicte 124 lira epicten alınır mı bu oyunlar yoksa steam indirimleri mi beklenmeli.

hocam gow şuan steamde 329 lira epicte ise 197 lira. Sizce steamde indirime girer mi indirimi mi bekleyim yoksa epicten 197 liraya alıyım mı. Cyberpunk da steamde 499 lira epicte 124 lira epicten alınır mı bu oyunlar yoksa steam indirimleri mi beklenmeli.
Steam'da saat 21:00'da Next Fest indirimleri var bir onu bekle istersen. Birde 16 Mart'ta bahar indirimleri olacak o zaman indirime girebilir.

Geri
Yukarı