God of War ön yükleme açıldı

Ayrıca dediğiniz boss savaşında bende durum şekildeydi:
GOW -3.png

O zaman bu olmalı kusura bakmayın hem kanal için hemde İngilizce gelişimi için oyunu İngilizce oynamaya çalışıyorum 😅
GOW -4.png

Kullandığınız ekran kartı nedir?
Bu arkadaş beni baya uğraştırdı orta zorluk seviyesindeyim ama terledim şuan.

Eğer bana diyorsanız ekran kartım Asus Tuf RTX 3060 12 GB VRAM ve aynen bir veya iki kere öldüm ben ondan FPS 341'e fırladı yükleme ekranı girdiği için ama en nihayetinde geçtim bu boss savaşını da.

Şuan aşırı derece hasta olduğumdan video yüklenirken atmak zorundayım herkese açık olarak ama izlemek isteyen veya fikir almak isteyen olursa bakabilir videoma tabii yükleme işlemi bitince (1 saat kadar var) son olarak herkese iyi geceler zaten hastayım PC'de bu saate kadar nasıl dayandım kendime şaşıyorum 😅
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Umarım yetkili arkadaşlar birşey söylemez videomu paylaştığım için eğer kurallara karşı geliyorsam özür dilerim yanlışım için istersenizde videomu kaldırabilirsiniz bir sorun olmaz benim için ki zaten reklam gibi bir amacım da yok 100 küsür abonem var bu 'işi' can sıkıntısından yapıyorum belirtmem gerek.

@DaTTeBayoTheFrog

Yeni konular

Geri
Yukarı