God of War oynanır mı?

Ben sıkıldım istediğimi alamadım abartıldığını düşünüyorum. PC'de optimizasyonu kötüydü zaten ilk ciktığında şu an nasıl bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
2018 de RDR2 yi yılın oyununda yendi ve yılın oyunu oldu. Sence oynanır mı?
Bilmemne ödülü olması bir şey değiştiriyor mu acaba? Herkesin oyun zevki editörler ile aynı mı?
Eğer hikayeli oyunlar hoşunuza gidiyorsa oynanışı ve mekanikleri ile zaten hoşunuza gider.

Kişilerin tercihlerine saygı duyulmalı. Dünyanın en iyi oyunu olabilir. Yine de o oyunu herkes severek oynayacak diye birşey yok. Bu hayatın her alanında geçerli. Bence, sormaktan ziyade oyunu al ve oynamaya başla. Beğenirsen sana göre güzel bir oyundur. Beğenmez isen sana göre güzel bir oyun değidlir. Burada yapılan yorumlar öznellikten öteye geçmez..

God Of War ve RDR2'nin oynanmayacağını düşünenler bi yazsın da engelleyeyim bi. Oyun düşüncelerine saygım yok.
Oynanır veya oynanmaz bu sizin tekelinizde mi? RDR2 teknik olarak bir şaheser ve fakat hikayenin işleyiş biçimi durağan, sabır gerektiren cinsten. Bazıları yavaş ilerleyen dizi havasında hikaye ilerleyişi sevmez. Bu da onu bu oyundan uzak tutar mesela. Bu onu zevksiz yapmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı