God of War oynarken ekran kartı gücü 70 Watt'ı geçmiyor

Makaleler
5
Yer
Ankara
Arkadaşlar, normalde bilgisayarımın GPU gücü 75 watt. Ama biraz önce fark ettim God of War oynarken 70 Watt'ı geçmiyor. Bu neden olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, normalde bilgisayarımın GPU gücü 75 watt. Ama biraz önce fark ettim God of War oynarken 70 Watt'ı geçmiyor. Bu neden olabilir?

Normaldir. Bende de RX 470 var, FurMark testinde OC ile 120 wattı geçiyor ama GTA V de örnek vereyim, 80 watt civarlarında. %100 kullanımda olması her şeyi ifade etmiyor kısacası.

Her zaman tam verim alınamayabilir %98 kullanım gibi %100 kullanım değeri ve 75 watt çekmesi sürekli stabil olmayabilir. Kafaya takılacak bir durum değil demek ki sistem çok gerek duymuyor.

Ne alaka? Monitör 360 Hz olunca her oyunda 360 FPS mi alıyorsun? 70W yeterli demek ki.
FPS ile alakalı herhangi bir şey söylemedim dostum ne bu sinir. Aynı sisteme sahip insanlar YouTube'de 75 Watt güç almış, bende bir aksilik olmadığına emin olmak için konu açtım. 360 HZ ne alaka? :D

FPS ile alakalı herhangi bir şey söylemedim dostum ne bu sinir. Aynı sisteme sahip insanlar YouTube'da 75 watt güç almış, bende bir aksilik olmadığına emin olmak için konu açtım. 360 Hz ne alaka? :D

Her zaman tam kapasitede çalışması gerekmediğini söylemek istemiş arkadaş ama biraz agresif davranmış.

Her zaman tam kapasitede çalışması gerekmediğini söylemek istemiş arkadaş ama biraz agresif davranmış.
Zaten agresif davranması yanlış ve ilginç hocam. Ben bunu bilsem bu konuyu zaten açmam. Bilmiyorum ki öğrenmek istiyorum, bunda kızacak bir şey yok bence :) Teşekkürler, iyi forumlar.

Zaten agresif davranması yanlış ve ilginç hocam. Ben bunu bilsem bu konuyu zaten açmam. Bilmiyorum ki öğrenmek istiyorum, bunda kızacak bir şey yok bence :) teşekkürler, iyi sosyaller.

İyi geceler hocam, arkadaş adına özür dilerim sizden.

FPS ile alakalı herhangi bir şey söylemedim dostum ne bu sinir. Aynı sisteme sahip insanlar YouTube'de 75 Watt güç almış, bende bir aksilik olmadığına emin olmak için konu açtım. 360 HZ ne alaka? :D
O yazdığımdan onu anladıysan bir problem var dostum. Bilgisayarın diğer bileşenleri de önemli. Sinirle yazmadım, moderatör düzeltme yapmış, ben daha şakacı bir dille yazmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı