God of War "PC Out of Memory" hatası

HooDue

Hectopat
Makaleler
1
Oyunun sistem gereksinimleri karşılamama rağmen ve ayarları düşüğe çekmeme rağmen out of Memory hatası alıyorum. Oyunu bir süre oynuyorum ve ardından aniden bu hatayı veriyor. Bazen 2 saat vermiyor sonra veriyor bazen 10-15Dk'da veriyor. Bu sorunu başka yaşayan var mı?

Oyunla beraber Afterburner, Discord gibi programlar da açık mı?

Oyunda bellek sızıntısı var birçok kişi bu sorunu yaşıyor ben de yaşıyorum bellek kullanımı oyun boyunca artıyor ve bir süre sonra yetersiz geldiği için bu hatayı alıyorsun güncelleme gelmesinden başka bir çare yok şimdilik GoW beta güncelleme geldi bir indirip deneyin derim.

Oyunu oynamiyorum ancak out of Memory yanlış bilmiyorsam bilgisayarında yeterli yer yok demek. Oyunda kaydetme mekaniği var mı? Eğer varsa kaydettiğin zaman yerin bitiyordur. Bir şeyler sil veya yer açmaya çalış.

Hocam RAM yetmiyor olabilir. Sisteminiz nedir?

Hocam 3070 Ti ve i5 11400F 16 GB RAM oyunu Low'a alıyorum ama sorun yine devam ediyor.

Oyunla beraber Afterburner, Discord gibi programlar da açık mı?

Afterburner açık etkiler mi hocam? Mutlaka kapatacağım.

Oyunda bellek sızıntısı var birçok kişi bu sorunu yaşıyor bende yaşıyorum bellek kullanımı oyun boyunca artıyor ve bir süre sonra yetersiz geldiği için bu hatayı alıyorsun güncelleme gelmesinden başka bir çare yok şimdilik GoW beta güncelleme geldi bir indirip deneyin derim.

Aynen hocam bellek kullanımı sürekli artıyor. Ayarlar düşük olsa bile. Güncelleme yeni mi geldi?

Sistemin ne? Dahili GPU'yu devre dışı bırakınca çözülüyor diyorlar başka sitelerde.

Dahili GPU yok hocam.

Oyunu oynamiyorum ancak out of Memory yanlış bilmiyorsam bilgisayarında yeterli yer yok demek. Oyunda kaydetme mekaniği var mı? Eğer varsa kaydettiğin zaman yerin bitiyordur. Bir şeyler sil veya yer açmaya çalış.

Hocam SSD'ye kurulu oyun ve tek o var zaten.

16 GB RAM yeter de artar bence GoW oynamiyorum.

Hocam sizde mi aynı sorunu yaşıyorsunuz?

Hocam 3070 Ti ve i5 11400F 16 GB RAM oyunu Low'a alıyorum ama sorun yine devam ediyor.

Afterburner açık etkiler mi hocam? Mutlaka kapatacağım.

Aynen hocam bellek kullanımı sürekli artıyor. Ayarlar düşük olsa bile. Güncelleme yeni mi geldi?

Dahili GPU yok hocam.

Yeni geldi Steam'de beta kanalında var.

Geri
Yukarı