God of War "PC Out of Memory" hatası

HooDue

Hectopat
Makaleler
1
Oyunun sistem gereksinimleri karşılamama rağmen ve ayarları düşüğe çekmeme rağmen out of Memory hatası alıyorum. Oyunu bir süre oynuyorum ve ardından aniden bu hatayı veriyor. Bazen 2 saat vermiyor sonra veriyor bazen 10-15Dk'da veriyor. Bu sorunu başka yaşayan var mı?

Evet güncelleme odur indirin bir deneyin adamlar bilene tam emin değiller çözdüklerine ondan dolayı beta kanalına eklediler.

Deniyorum hocam tüm arkadaşların yazdıklarını çözüm bulursam mutlaka yazarım. Herkese teşekkür ederim. Lütfen aklınıza başka çözüm gelirse yazın.

Oyunu yönetici olarak çalıştırmak işe yarar mı acaba?

Deneyeceğim hocam.

Deniyorum hocam tüm arkadaşların yazdıklarını çözüm bulursam mutlaka yazarım. Herkese teşekkür ederim. Lütfen aklınıza başka çözüm gelirse yazın.

Deneyeceğim hocam.

Tek çözüm güncelleme beklemek oyun AMD sistemlerde rezil bir şekilde çalışıyor NVIDIA daha stabil bu konuyla ilgili güncelleme gelmesi lazım.

Tek çözüm güncelleme beklemek oyun AMD sistemlerde rezil bir şekilde çalışıyor NVIDIA daha stabil bu konuyla ilgili güncelleme gelmesi lazım.

Eğer çözüm olmazsa dediğiniz gibi tek çözüm güncelleme beklemek. İnsanlar en iyi PC portlarından diyor ama sorun yaşayan nadir kesimin içinde olmak şans mıdır nedir ya :(

En son olmazsa son çare oyunu sil tekrar yükle ben Forest'ı sil tekrar yükle yaparak indirmiştim.

Aslında o da aklıma geldi hocam şimdi herkesin yazdığını deneyeceğim. Sağ olun.
Sorun hala devam ediyor. Dediklerinizin hepsini denedim :(
@Selim711706 @volkankelebek
@Yener K. @Shimada Sensei @ExellionTR

Son düzenleme:
Son güncellemeler ile bunu çözmüş olmaları lazım fakat ben de 7-8 saat aralıksız oynadıktan sonra birden donma ve oyundan atma sorunu yaşamıştım. Muhtemelen bu sorundan kaynaklıdır ve fark ettiğim üzere oyunu oynadıkça performans düşüyor sıcaklıklarda bir fark olmasa bile. En başta 70 FPS aldığım bölgede 6-7 saat sonra 55-60 alıyordum. Oyuna çık gir yapınca düzeldi. Muhtemelen bellek sızıntısı var ama benim 32 GB RAM'ler taşıyordur oyunu :D

Yeni konular

Geri
Yukarı