God of War PC'ye gelecek mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hâlâ şu konu altında boş boş ahkam kesenler var, inanılmaz.

2020 yılının Nisan ayında Sony'nin böyle bir hareket yapması kime sorarsanız sorun beklenilmezdi. Sony'nin bu politika değişikliği sonucu herkes şaşırdı, burada boş boş ahkam kesen sizler dahil. Kendileri sanki bu durumu önceden tahmin etmişler, biz de sen salaksın bilmiyorsun deyip dalga geçmişiz de şimdi gelip "Hahaha, bilemediniz." diye geziyor, sen bildin mi?

2020 yılının Nisan ayında "God of War PC'ye gelecek." diyen adam gülünç durumda olurdu, gelmez diyen adam değil. O zamanki mantıklı cevap buydu. Sony oyuncu camiasını şaşırtan bir politika izlemeye başladı. Şurada boş ahkam kesme eylemi direkt olarak IQ turnusoludur.

Hâlâ şu konu altında boş boş ahkam kesenler var, inanılmaz.

2020 yılının nisan ayında Sony'nin böyle bir hareket yapması kime sorarsanız sorun beklenilmezdi. Sony'nin bu politika değişikliği sonucu herkes şaşırdı, burada boş boş ahkam kesen sizler dahil. Kendileri sanki bu durumu önceden tahmin etmişler, biz de sen salaksın bilmiyorsun deyip dalga geçmişiz de şimdi gelip "hahaha, bilemediniz." diye geziyor, sen bildin mi?

2020 yılının nisan ayında "God of War PC'ye gelecek." diyen adam gülünç durumda olurdu, gelmez diyen adam değil. O zamanki mantıklı cevap buydu. Sony oyuncu camiasını şaşırtan bir politika izlemeye başladı. Şurada boş ahkam kesme eylemi direkt olarak IQ turnusoludur.

Sonunda anlayan bir" adam". Teşekkürler hocam, ben ne desem inanmıyorlar. Geçen seneki mesajımı alıp linçlediler resmen.

• Beğen
İfadeler: nih
Sormayın hocam. 8 aydır yoktum çok değişmiş forum. Büyük üstatlar gidince angut dolmuş buralar. Tek tük akıllı adam çıkıyor. Ki bana mesaj yazanlar da ben süper mod olduğum zamanlarda daha yeni kayıt olmuş olanlar :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı