God of War: Ragnarök alacak mısınız?

Dizi, film ve oyun konusun da çok titizim asla spoiler yemem. Bu yüzden 10 yıl sonra oynasam bile benim için çok sorun olmaz.

Sağ olsun pahalılık yüzünden çekmediğimiz kalmadı. GTA 5'i bile 2017 civarında oynama imkanım olmuştu. Şu an da oyunları kaldırabilecek cihazım olmadığı için önümüzde ki 5 yıl içinde falan oynayabilirim. (Evet daha RDR2'yi de oynamadım :D)

Dizi, film ve oyun konusun da çok titizim asla spoiler yemem. Bu yüzden 10 yıl sonra oynasam bile benim için çok sorun olmaz.

Sağ olsun pahalılık yüzünden çekmediğimiz kalmadı. GTA 5'i bile 2017 civarında oynama imkanım olmuştu. Şu an da oyunları kaldırabilecek cihazım olmadığı için önümüzde ki 5 yıl içinde falan oynayabilirim. (evet daha RDR2'yi de oynamadım :D)

RDR2'den nasıl spoiler yemediniz RDR2 hakkında yapılan her paylaşımın 10 da 7'si spoiler.

PC'ye gelecek mi? Gelirse de korsan oynarım muhtemelen. God of War 2018'i bile alamadım.

PlayStation'a çıktıktan 1 yıl sonra PC'ye gelecek demişlerdi PS exclusive oyunları. Bunun içinde geçerlidir galiba.

1 yıl sonraki maddi durumuma bakar alıp alamayacağım ama bu şekilde giderse korsan oynayacağım büyük ihtimal.

Yeni konular

Geri
Yukarı