God of War: Ragnarök Valhalla nasıl olacak?

Eski oyunlarla arasındaki bağlantıyı 2-3 saatte anlatan bir şey olabilir.

Bence Phantom Liberty Cyberpunk 2077'de nasıl bir fark yarattıysa öyle bir fark oluşacak. (Hikaye bakımından söylüyorum)

Hocam Phantom Liberty 15 saatlik büyük bir DLC ve 35 dolar. Duyurulduktan 5 gün sonra çıkacak ücretsiz bir DLC için böyle bir şey beklememek lazım.

Bence Phantom Liberty Cyberpunk 2077'de nasıl bir fark yarattıysa öyle bir fark oluşacak. (Hikaye bakımından söylüyorum)

Hocam Phantom Liberty bambaşka bir son açtı oyunda ve uzunca bir oynanışın yanında güzel de bir hikaye sundu. Bu Rogue-Lite tarzı bir DLC olacak dendi. Yani çok saçma bir karşılaştırma olmuş.

Hocam Phantom Liberty bambaşka bir son açtı oyunda ve uzunca bir oynanışın yanında güzel de bir hikaye sundu. Bu Rogue-Lite tarzı bir DLC olacak dendi. Yani çok saçma bir karşılaştırma olmuş.
Pardon, Rogue-Lite tarzında bir DLC olacağını bilmiyordum. Bilgilendirdiğiniz için sağolun hocam.

Büyük ihtimalle GoW 2018'deki gibi seni bir haritaya koyuyor ve kesebildiğiniz kadar düşman kesiyorsunuz, loot yapıyorsunuz, ödül falan alıyorsunuz, onun gibi bir şey olur klasik her oyundaki event.

Geri
Yukarı