God of War: Ragnarok PC'ye çıkar mı?

Kratos58

Hectopat
Bildigimiz üzere geçtiğimiz günlerde God of War PC'ye geldi ama konsola ciktiktan 4 sene sonra. 2022 yili icerisinde Ragnarok'un cikis yapacagi söyleniyor. PC'ye de çıkar mı? Eger cikarsa konsolla es zamanli mi cikar yoksa konsoldan sonra mi?

Yüksek ihtimal çıkar ancak konsola çıkışından ne kadar süre sonra PC'ye çıkartırlar bilemiyorum.

Bu saatten sonra bütün PS oyunları elbet PC platformuna çıkış yapacaktır. Özellikle GOW kesin gelecektir ancak oyun çıktıktan 3-4 yıl sonra muhtemelen.

Bloodborne tanrıları bu yorumu nolur görün.

Konsoldan 2-3 sene sonra çıkar diye tahmin ediyorum. O arada başka oyunları PC'ye port edeceklerdir. Spider-Man gibi.
40 yıl düşünsem Spiderman’i getireceklerine ikna olmazdım. Helal olsun hocam.
@Turquoise Blue Sonraki tahmininizi alabilir miyiz? Ben Returnal demek istiyorum şahsen.

Son düzenleme:
40 yıl düşünsem Spider-Man'i getireceklerine ikna olmazdım. Helal olsun hocam.

Ben Spider-Man'ın PC'ye geleceğine inanıyordum. Sony artık kazanç alanını genişletmek ve PC oyunculuğunda da söz sahibi olmak istiyordu belli ki. Piyasada sayılı hikayeli ve kaliteli oyunlar üreten stüdyolara sahip bir firma Sony. Şu dönemde önemli bir şey bu.

Ben Spider-Man'ın PC'ye geleceğine inanıyordum. Sony artık kazanç alanını genişletmek ve PC oyunculuğunda da söz sahibi olmak istiyordu belli ki. Piyasada sayılı hikayeli ve kaliteli oyunlar üreten stüdyolara sahip bir firma Sony. Şu dönemde önemli bir şey bu.
Dediğiniz gibi düşünsem de marvel ile anlaşma vs. gibi durumlardan dolayı ben gelmez diye düşünmüştüm. Bloodborne için ne diyorsunuz? Kaç yıldır beklemekten heba olduk.

Geri
Yukarı