Kitap God of War: Resmi Roman Uyarlaması 43.96 TL

Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
Ben Ekim ayı içerisinde 52 TL gibi bir fiyata almıştım. 43 TL 96 kuruşa düşmüş, diğer sitelerde de 70 TL civarında bir fiyatı var. Şu devirde 43.96 TL'ye kitap bulmak bence çok iyi. İthaki yayınlarının çeviri kitapları maalesef ki pahalı oluyor, bu duruma da yapacak bir şey yok. Kitap oyundaki hikayeyi anlatıyor. İsteyenler alabilir, @Akif. @351633.

Kitap almayı düşünüyordum iyi denk geldi, GoW'u bilgisayar üzerinden oynuyorum yarısına yaklaştım şu an. Bunu mu alsam yoksa şu kitabı mı bir bilginiz var mı attığım kitap hakkında?

Kitap almayı düşünüyordum iyi denk geldi, GoW'u bilgisayar üzerinden oynuyorum yarısına yaklaştım şu an. Bunu mu alsam yoksa şu kitabı mı bir bilginiz var mı attığım kitap hakkında?

Bu kitap hakkında oyunların ne emeklerle yapıldığı, ne tür zorluklara göğüs gerildiği gibi şeyler anlatılıyor. Oyun dünyasının en başarılı gazetecilerinden biri olan Jason Schreirer'ın kaleme aldığı kitaptır. Sektör bazında bir kitap olduğu için herkes okuyabilir diye düşünmekteyim. Bazı yerlerde oyunlarla içli dışlı olmama rağmen sıkıldığım yerler olabiliyor. Yani beklentinizi çok yükseklere çıkartmayın.

Ben ekim ayı içerisinde 52 TL gibi bir fiyata almıştım. 43 TL 96 kuruşa düşmüş, diğer sitelerde de 70 TL civarında bir fiyatı var. Şu devirde 43.96 TL'ye kitap bulmak bence çok iyi. İthaki yayınlarının çeviri kitapları maalesef ki pahalı oluyor, bu duruma da yapacak bir şey yok. Kitap oyundaki hikayeyi anlatıyor. İsteyenler alabilir, @Akif. @351633.

İndirim bekliyordum ancak bu kitap sadece oyunun hikayesini anlatıyor değil mi?

Geri
Yukarı