God of War vs Red Dead Redemption 2

Hangisini aldınız? İki oyunda birbirinden güzel oyunlar bence ve anlatmak istediği hikayeyi de çok iyi anlatıyorlar. Grafik konusunda, hikaye akıcılığı, oynanış konusunda iki oyun da muazzam. Fırsatınız varsa iki oyununu da oynayın derim şahsen.

Kıyaslanmalarını doğru bulmuyorum. Her iki oyunda kendine göre güzellikleri var. Herkese aynı şekilde hitap etmeye bilir ama ikiside çıktığı yılların en iyi oyunlarından.

Suan ayni sorudayim ama baktim steam heaabimda zaten hali hazirda zamaninda alip hic indirmemisim bile rdr2yi once ona basliyicam o bitince gow ve uzerine ragnarok alicam inatla 3 oyununda gameplay vs videolarini izlemedim bana kalsin diye uzun zamandir yoksa keyif almiyorum suprizi kaciyo diye oyle diye diye 4. Oyun olarak hogwarts legacy eklendi elden ringden sonra saka gibi dimi saydigim oyunlarin hic birine daha girismedim sadece inceleme puanlarina bakip listeye attim 😀 rdr2 ye basliyorum bu gece o bitince gow basliyorum sonra gow ragnarok ile hogwarts legacy alicam onlari bitirene kadar elden ring parasini ayirip ona giricem heralde o zamna kadar radarima epik oyunlar duser onlarada para ayiririm o sekil duzensiz sacma sapan bi sistemde ilerliyorum hadi bakalim hayirlisi 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı