Red Dead Redemption 2 vs God of War

Red Dead Redemption 2 vs God of War

• Oy verenlerin toplamı
    429
Normalde gerçekçi veya gerçeğe yakın temaya sahip oyunları severim ancak RDR 2'nin teması sarmadı beni. Ancak GoW teması bayağı hoşuma gitti Tanrıyız tanrılarla savaşıyoruz, onun dışında değişik boss'lar falan, içine daha çok çekti beni. Bu yüzden GoW diyorum.

Yeni sistem aldığımdan beri en cok denemek istediğim oyun RDR 2 idi. Fiyati 1000 kusur lira olduğu için almamıştım, bugün Epic Games indiriminde olduğunu görünce kaçırmak istemedim. %20 de kuponum varmış. 284 Lira'ya geldi. Şu an indiriliyor, umarım beğenirim.

Yeni sistem aldığımdan beri en cok denemek istediğim oyun RDR 2 idi. Fiyati 1000 kusur lira olduğu için almamıştım, bugün Epic Games indiriminde olduğunu görünce kaçırmak istemedim. %20 de kuponum varmış. 284 Lira'ya geldi. Şu an indiriliyor, umarım beğenirim.
Hocam sakın ilk 2 saatini oynayıp "At sürme similasyonu" demeyin, ilk 10 saatinden sonra "Dünyanın en iyi oyunu" dersiniz. Hayırlı olsun.

Teknik anlamda şu an da bile RDR2'ye yaklaşabilen bir oyun olmasa da benim için GoW'dur.

Öncelikle RDR2 herkese hitap eden bir oyun değil, bu bir gerçek. Size hitap etmemesi onu 'kötü' veya 'simülasyon' yapmıyor. RDR2 bir başyapıttır, sanat eseridir. Bir oyunun çıkabileceği en yüksek çıtadır.

Her iki oyunu oynamış birisi olarak söylüyorum ikisi de birbirleriyle çıkış yılları dışında pek alakaları olmayan oyunlar. RDR2 mükemmel bir başyapıttır bu bir gerçek. Övmeye çalışsam kelimelere sığmayan bir türde oyundur zira GoW'da öyle.

GoW'un benim için özel bir yeri var, ayrıca gerçekten GoW'da başyapıt seviyesinde bir oyundur, sanat eseridir. İki oyunu da oynayın, oynatın.

Ben rdr ciyim.

Gow 2018 i de çok severek oynadım. Ragnarok u 7 8 ay önce almama rağmen nedense 2 saat kadar sonra kapadım. Canım oynamak istemiyor bu ara. İlk oyunun aynısı gibi hissettirdi.

Tlous 2 hikayesi için iyi kötü herşey söylenir ama oyun akıcılığı mükemmeldir.

Arkadaşlar fc24 bahar indirimlerinde 600tl nin altına düşermi 300 iken alamadım da şuan 600tk steamde daha indirim gelirmi bu fiyata göre

Geri
Yukarı