God of War vs Red Dead Redemption 2

Hocam Rockstar oyunları çok büyük yapımlar(özellikle RDR ve GTA serisi) ve dünyanın çoğu tarafından beğenilen oyunlar. Bu oyunlarda hangi noktayı beğenmediğinizi ve hangi oyunları beğendiğinizi sorabilir miyim?
Size göre öyle olabilir. Bütçe harcadılar diye benim için büyük yapım olmuyor Allah çarpsın.
Oynanışları hep aynı Rockstar oyunlarının. Mekanikleri de çok kötü.

Kupon dahil:
God of War alırsam 100TL vereceğim,
RDR 2 alırsam 50TL vereceğim.
Hangisi daha iyidir?
Bir de RDR2'yi daha sonra da alabilirim ama ben genellikle 1 oyuna 150TL ve üzeri para asla vermem kupon olduğu için GoW alıyorum. Onu da değerlendirmem lazım.

Hikaye arıyorsan RDR2 oynanış arıyorsan GoW. Eğer hantal oynanışa dayanamıyorsan RDR2 ızdırap gibi gelir. Hikaye arıyorsan GoW biraz daha kötü.

Hocam Rockstar oyunları çok büyük yapımlar(özellikle RDR ve GTA serisi) ve dünyanın çoğu tarafından beğenilen oyunlar. Bu oyunlarda hangi noktayı beğenmediğinizi ve hangi oyunları beğendiğinizi sorabilir miyim?

Ben GTA'yı çok sevsem de (GTA V'in oynanışı çok güzeldi, hikayenin kısa olması üzdü ama akıcıydı) RDR2'nin ağırlığı boğdu beni. Biraz tempo yahu tam hikayede gaza gelip akacaksın 15 dakika at sürene, haritada beliren noktaları "şimdi buna bakmazsam bir şey kaçırır mıyım?" diye kolaçan edene kadar ana hikayenin gazından da kopuyorsun.

Buna rağmen oynadığım en güzel oyunlar içerisine sokarım ama ilk beşim için zor.

Mekanik olarak God of War, hikaye ve akıcılık olarak RDR2
Akıcılık ve RDR2 mi?? yapmayın şunu işte ya.. RDR2'nin en büyük sorunu oyunun fazla gerçekçi ve yavaş yapılmış olması zaten. Bu nedenle bazı oyuncular oyundan çok çabuk sıkılıp bırakabiliyor. Çünkü her insan yavaş ve kütük oynanışlara sahip oyunları tercih etmeyebiliyor. Animasyonları ve hikayesine lafım yok güzel oyundur ama herkese hitap etmez. God of war kat ve kat daha akıcı ve bence daha iyi bir oyundur.

Akıcılık ve RDR2 mi? Yapmayın şunu işte ya. RDR2'nin en büyük sorunu oyunun fazla gerçeçi ve yavaş yapılmış olması. Bu nedenle bazı oyuncular oyundan çok çabuk sıkılıp bırakabiliyor. Çünkü her insan yavaş ve kütük oynanışlara sahip oyunları tercih etmeyebiliyor. Animasyonları ve hikayesine lafım yok güzel oyundur ama herkese hitap etmez. God of War kat ve kat daha akıcı bir oyundur.

Herkesin kendi düşüncesi. Saygı duyarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı