God Of War'a ilerleyen zamanlarda Türkçe dublaj desteği gelir mi?

Uncharted da da var aşırı güzel di ya Türkçe seslendirme çok başka oyun a farklı bir hava katıyor.
Evet doğru, aklımdan çıkmış. The Last of Us da öyleydi ayrıca.

Türkçe altyazıya şükredilecek yerde Türkçe dublaj istiyorsunuz. Bir de ücretsiz olsun mu oyun?
Hayır sanki oyunu anlamaya C2 İngilizce gerekiyor, zor bir şey değil ki oyunları anlamak. O kadar görsel efektle zaten altyazıyı bile okumadan çoğu şeyi anlayabiliyorsunuz.
Armut piş ağzıma düş olsun istiyorsunuz iyice. 😀

Hocam PC'den oynama şansımız var mı?
PS4 emülatörü üzerinden oynamak mümkün fakat stabil değil ve ISO dosyalarında ve sitelerinde virüs bolca bulunmakta.
Hatta işkence diyebilirim, akıcı oynamak bir yana düzgün görüntü bile alamayabilirsiniz.
Ara sahnede siyah ekran,donma ve oyundan atma gibi kanser edici birçok şey var.

Türkçe altyazıya şükredilecek yerde Türkçe dublaj istiyorsunuz. Bir de ücretsiz olsun mu oyun?
Hayır sanki oyunu anlamaya C2 İngilizce gerekiyor, zor bir şey değil ki oyunları anlamak. O kadar görsel efektle zaten alt yazıyı bile okumadan çoğu şeyi anlayabiliyorsunuz.
Armut piş ağzıma düş olsun istiyorsunuz iyice. 😀

Ne alakası var çok saçma bir yorum C2 İngilizce ne alaka hikayeyi tam anlamak lazım görevleri yapmak adam kes öldür geç değil hikaye oyunları bana göre değil enazından şu an God of War'ın dillerine baktım Fransızca var İspanyolca var Portekiz portekicesi Brezilya portekizcesi bile var Türkiye'nin neden olmasın fiyatlar yükseldi alım gücü düştüde eskidende Türkçe seslendirme gelmiyorduki.

Öyle dublaj sadece Crysis'te olur o da projeyi türkler yönettiği için.

Şahsen böyle bir masrafa girmezler.

Hocam ryse son of Rome da neden yok sizce.

Bazen dublajlar güzel oluyor ama her zaman orijinal dublaj daha oyuna ya da bir dizi/filme ait hissettiriyor sizi.
Kesinlikle katılıyorum. Hiçbir filmi Türkçe dublajla izleyemiyorum.

Geri
Yukarı