Cyberpunk 2077 Türkçe dublaj eklenecek mi?

Ağız haraketleri uymuyor ve bazen çok saçma sapan çeviriler oluyor. Birbiriyle alakalı olmayan kelimeler kullanılıyor. Bu yüzden ben oyunları ve filmleri Türkçe dublaj ile izlemem, oynamam.
O zaman siz dublajlı oynamayın, izlemeyin. Bunu genelleyemezsiniz. Resmi olarak yapımcı ekledi ise bunda bir sorun yok. Neye, kime göre orijinallik bozuluyor ? Size göre, tamamen kişisel bir cevap.

O zaman siz dublajlı oynamayın, izlemeyin. Bunu genelleyemezsiniz. Resmi olarak yapımcı ekledi ise bunda bir sorun yok. Neye, kime göre orijinallik bozuluyor? Size göre, tamamen kişisel bir cevap.
Tamam istediğin gibi oyna saldırmayın hemen yahu. Herkes birbirine saldırma derdinde.

En basitinden ağız ile kelimeler uyuşmuyor.
Ben de diyorum ki bu sadece Türkçe dublajda mı oluyor ? Onlarca dil seçeneği olan oyunların hepsi mimik ve ağız hareketleri birebir uyumlu mu ? Almaca, Fransızca dilleri de mi orijinal değil size göre ? Kişisel görüşünüz, saygı duyarım.

Tamam istediğin gibi oyna saldırmayın hemen yahu. Herkes birbirine saldırma derdinde.
Bu dediğimi saldırma olarak algıladıysanız gerçekten üzücü. Daha fazla cevap vermeyeceğim bu sebepten ötürü.

Ben de diyorum ki bu sadece Türkçe dublajda mı oluyor ? Onlarca dil seçeneği olan oyunların hepsi mimik ve ağız hareketleri birebir uyumlu mu ? Almaca, Fransızca dilleri de mi orijinal değil size göre ? Kişisel görüşünüz, saygı duyarım.
Hayır hocam. Ben her zaman orijinal dublaj ile Türkçe altyazı oynama taraftarıyım. Diğer diller için de geçerli.

Böylesine büyük bir oyuna Türkçe altyazı eklemeleri bile büyük bir olay, bir de dublaj eklerlerse gerçekten duygulanırım. :D

Geri
Yukarı