God of War'ı korsan oynamayın!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adam enayi mi MAC cihaz alıyor neden hackintosh kullanıyorsun? Aynı kapıya çıkıyor olay.
Dostum öncelikle Apple bu dosyaları kendi sitesinde yayınlıyor zaten. Ek olarak korsana TP'de destek yokken neden Hackintosh diye kategori var? Çünkü yasal ve Apple'ın bundan haberi var, eskiden etkinleştirme ücreti de alıyordu artık almıyor.

Aynen öyle. RDR2'yi korsan bitirdim ve ona 200 TL veremiyorum şu anda.
Ancak bu kadar harika bir şaheser yaptıkları için firmaya para kazandırmak da istiyorum.
Elbet bir gün satın alacağım.

Paran olunca alırsın. Ya da Steam üzerinde indirim varken alırsın. Ben ETS 2 ve DLC'leri indirim döneminde almıştım. 50 TL'ye kadar kabul edilebilir ama 50 TL üstü oyun almak bence çok mantıklı değil.

Paran olunca alırsın. Ya da Steam üzerinde indirim varken alırsın. Ben ETS 2 ve DLC'leri indirim döneminde almıştım. 50 TL'ye kadar kabul edilebilir ama 50 TL üstü oyun almak bence çok mantıklı değil.
İnan zengin olsam 100 bin tane satın alırım oyundan. Maksat TR'den oyunun alım sayısını arttırmak ve firmaya böyle başarılı oyunlar yapabilmeleri için para kazandırmak.
Ancak olmayınca da olmuyor. Nakit 1.000 TL param da olsa yarını düşünmek zorunda olduğum için satın alamıyorum.

İnan zengin olsam 100 bin tane satın alırım oyundan. Maksat TR'den oyunun alım sayısını arttırmak ve firmaya böyle başarılı oyunlar yapabilmeleri için para kazandırmak.
Ancak olmayınca da olmuyor. Nakit 1.000 TL param da olsa yarını düşünmek zorunda olduğum için satın alamıyorum.

Maddi durumu iyi olan oyunu orijinal kullansın bence.

Korsan oyun ile trenin ne alakasi var konuyu niye çeviriyon başka yerlere asıl sen boş boş konuşma.

Hocam oyunu yapan kişi hakkını helal etmez olur gider. Bu arkadaş tren filan diyor.🤣🤣🤣
Senin gibi emek düşmanı boş bir insan olduğunu düşündüğüm şahısın bu forumdan banlanması gerekir aslında.

Sadece bu oyun için değil, bütün oyunlar için aynı mantıktayım. Bu arada oyun alacağım diye yaşam standartlarımı değiştiremem. İndirime girerse alır geçerim. Korsan oynamayı da hiç düşünmedim şimdiye kadar. İş güç derken tükeniyoruz, bir de korsan oyun kurmaya mı uğraşacağım. Üstelik düzgünce oynayamama ihtimalim de varken. İşin etik boyutu da başka bir konu zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı