Godzilla vs Kong

Nicksizfury

Hectopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Evet arkadaşlar geçenlerde Godzilla vs Kong fragmanı çıktı. Biz de arkadaşımla DC üzerinden sesli olarak izledik. Ve izlerken arkadaşım bir çete savaşı başlatıp kong alır dedi. Ben de dedim ki oğlum sarhoş musun? Godzilla alır her türlü. O dedi ki yok alır. Ben dedim alamaz. Öyle öyle tartışma büyüdü tamam ulan film çıksın görürüz dedi.

Peki sizin düşünceleriniz ne? Sizce kim alır?

Normalde Godzilla'nın her türlü alması gerekse de ben yapımcının Kong'u bir şekilde kazandıracağını düşünüyorum. Ama normal şartlarda Godzilla'nın alması lazım bence. Ama arkadaşıma göre öğle değil. Kong her türlü alırmış. Sizce hangisi alır? Alta fragmanı bırakıyorum hala izlemeyenler varsa izleyebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Godzilla "ölümsüz" olarak nitelendiriliyor. Öleceğini zannetmiyorum ama her zamanki gibi bunlar kapışırken araya başka yaratıklar girecek ve bu ikisi bir olup onları yenecek. Benim düşüncem bu.
O da aklımdan geçmedi değil. Halk Kongun yanında olduğu için çok yüksek ihtimal yapımcı onu kazandıracak. Her Hollywood filminde olduğu gibi. Ama Godzillayı da öldürtmezler. Bu kadar büyük bir para kaynağını öldürtmezler. O yüzden yine olay bir şekilde sizin dediğiniz şeye de bağlanabilir. Ama yeni fark ettim fragmanda bir düşecek diyor. Acaba cidden Godzilla ölecek mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı