Sürprizbozan Godzilla vs kong inceleme

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Gereksiz bulduğum bir yer var. Bana göre Millie ve arkadaşlarının olayı çok saçmaydı. Zaten çok bir şey anlamadım ve bence çok gereksizdi. Yukarıda da dediğiniz gibi olay örgüsünde bazı boşluklar vardı. Yine de ortalama bir filmdi.

Godzilla'nın ayağının altına alıp Kong'u çiğnemesi beni zevkten dört köşe yaptı. Keşke öldürseydi, zaten kimin güçlü olduğu bariz belli :)

Film çöptü açıkçası. 2 saatlik bir zaman kaybı. Görsel efektleri çok iyiydi. Cidden izlediğim en iyi film olabilir bu konuda. Ama karakter derinliği yok, hikaye kopuk, finali berbat.

Şimdi öncelikle film bence de çöp. Bu Warner Bros.. Stüdyosundaki abilerimiz 2016 da çektikleri Batman v superman filminin aynısını bu sefer de canavarlı çekelim diyerek çektikleri bir film.
bvs de ne olmuştu? Batman ve superman başta düşmandı. Birbirleriyle dövüştüler ama sonda daha büyük bir düşman olan doomsday gelince birleşip ona karşı dövüştüler ve kazandılar. Bu film de ne oldu canım kardeşlerim. Kong ve godzilla başta dövüştüler ama sonra daha büyük düşman mekazilla gelince ona karşı birleşip dövüştüler. Ben daha mekazilla ilk göründüğünde filmin sonunu anladım.

Geri
Yukarı