Göçmenler gitmeli mi?

Henüz (şahsım) gitmediği sürece bu gibi başlıkları tartışmak yersiz.

Bizim ülke elden gitse Allah korusun tabii göçmenler yardım edmezler Türkiye'ye anca Azerbaycan yardım eder peki o zaman biz niye bunlara yardım ediyoruz. Az♡tr
Kendi ülkesine sahip çıkmayanlar bizim ülkeyi korumamıza mı yardım edecek? :) Bir biz salağız zaten bu davarların ülkesi için şehitler veriyoruz. Kendileri de otursun deniz keyfi yapsın, Twitter üzerinden ahkam kessin. Herkes kendi toprağına sahip çıkacak. Benim askerim gidip bunlar için ölüyorsa, bir zahmet kendileri de ülkesini korumak için savaşacak. Ama görüldüğü gibi keyif yapıyorlar. Ve buna göz göre göre oy toplamak için müsade ediyorlar. En büyük vatan hainliğini yapıyorlar, seçmenleri de açlıktan kokan ağızları ile alkış tutuyor.

Biraz da biz ırkçılık yapalım artık. Din kardeşi ayaklarını geçecekler. Bana mı sordular seçecekleri dini? Bu din yüzünden başımıza gelmeyen kalmadı. İnançlı arkadaşlar kusura bakmasın ama durum bu.

Kendi ülkesine sahip çıkmayanlar bizim ülkeyi korumamıza mı yardım edecek? :) Bir biz salağız zaten bu davarların ülkesi için şehitler veriyoruz. Kendileri de otursun deniz keyfi yapsın, Twitter üzerinden ahkam kessin. Herkes kendi toprağına sahip çıkacak. Benim askerim gidip bunlar için ölüyorsa, bir zahmet kendileri de ülkesini korumak için savaşacak. Ama görüldüğü gibi keyif yapıyorlar. Ve buna göz göre göre oy toplamak için müsaade ediyorlar. En büyük Vatan hainliğini yapıyorlar, seçmenleri de açlıktan kokan ağızları ile alkış tutuyor.

Biraz da biz ırkçılık yapalım artık. Din kardeşi ayaklarını geçecekler. Bana mı sordular seçecekleri dini? Bu din yüzünden başımıza gelmeyen kalmadı. İnançlı arkadaşlar kusura bakmasın ama durum bu.

Bizim askerlerimiz onlar için ölmüyor. Kendi ülkemizin güvenliğini sağlamak için savaşıyorlar. Türkiye'nin orada bulunması gerekiyor. Bunun dışında dediklerine katılıyorum.

Bizim askerlerimiz onlar için ölmüyor. Kendi ülkemizin güvenliğini sağlamak için savaşıyorlar. Türkiye'nin orada bulunması gerekiyor. Bunun dışında dediklerine katılıyorum.
Bu mülteciler de kendi ülkesinin güvenliğini sağlamak adına ülkelerinde savaşsalar keşke. Sınır kapısından içeri sokmadığımız zaman bizim askerle savaşmayı biliyorlar ama...

Size yüzde yüz katılsam da ülkeden gitmeliyiz kısmına katılmıyorum. İlk seçimde her şeyin değişeceğine inanıyorum. Eğer değişmezse ben de bir yolunu bulup ilk fırsatta buradan kaçacağım.

Bu mülteciler de kendi ülkesinin güvenliğini sağlamak adına ülkelerinde savaşsalar keşke. Sınır kapısından içeri sokmadığımız zaman bizim askerle savaşmayı biliyorlar ama...

Bunların hepsi bizim hatamız. En başından bu ülkeye hiçbirini almamalıydık. Sınırdan geçmeye çalışanı da vurmalıydık. Artık iş işten geçti bunların nasıl önüne geçeceğiz bilmiyorum. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı