Şehitlerimiz mi var?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zamanında Rusya'nın uçağını düşürmüştük, adamlar o zamandan beri kin ve nefret beslediler. Bu şekilde de acısını çıkarıyorlar. Esad'ı maşa gibi kullanarak hem silah sattılar, hem de intikamlarını aldılar. ABD'de silah satıyor. Arada olan bize oluyor maalesef. Ne ABD ne rusya ile hiçbir bilgi paylaşımı yapılmamalı aslında da neyse.

Oho gizlenen bir sürü bilgi var, 2 gün önce rus uçaklarına yerden güdümlü füze atıldı TSK tarafından, konu açtım onaylanırsa daha detaylı görürsünüz.

Son düzenleyen: Moderatör:
ER1g0lWXkAE9EdW.jpeg

Yayın yasağı var diyorlar. Dün akşam kasti olarak sosyal medya platformlarına erişimi yavaşlattılar. 100'ün üzerinde şehidimiz olduğunu söyleniyor. Üzücü. :(

ÖSO askerleri ile 100 şehit var galiba :(

Ne Abd ne Nato sözkonusu Türkiye olunca destek falan yok. Güya müttefik oluyoruz ama sözde.. İnşallah daha fazla şehit gelmez.

İnternet erişimi yasaklı , bir vali şehit açıklaması yaptı birde akar kısa bir açıklama yaptı başka yapan yok sanırım, mülteciler sözde gidiyormuş fotoğraflar paylaşılıyor ki burda rahat yaşayıyorken neden gitsinler diyorum kendi kendime. Bu gidenler kesin afgan mülteciler ve başka milletlerdendir.Türkiye de ikamet eden suriyeliler de gidecek mi? Ortada büyük bir şehit sayısı var deniliyor lakin hala gerçek sayı açıklanmamış. Havadan ve karadan rejim güçlerine saldırı yapılıyormuş. Karadan atışları anlarım da havadan nasıl saldırıyorsun onu anlamam çünkü Rusya hava sahasını kapatmış kendi uçaklarından başka uçan bir şeye izin vermiyormuş. Rusya ben vurdum diyor tüm dünya bunu inkar etmiyor kendileri bile ama bizimkiler rejim vurdu diyor.

Bİrisi çıkmış diyor ki resmi kaynaklar dışındaki kaynaklara itibar etmeyiniz... Ya sabır! YA SABIR! Yazamıyorum arkadaşım. Birincisi zaten haber yasağı var, ikincisi olmasa da yazamıyoruz. Yazıpta başımı belaya sokamam. Yazmıştım sildim şu anda. Aklınızı başınıza alın oğlum. Fortnite, Pubg, Battlefield falan değil bu. Kanlı canlı gerçek savaş. Burada savaş çığırtkanlığı yapan ilkokullu kardeşlerim var. Yaşları gereği anlıyoruz diyelim fakat savaş dediğiniz bilgisayar oyunlarına benzemez. Yanına havan topu düşen birisinin üzgünüm ama parçalarını bulabilirlerse kimliğini tespit edebilmek için DNA testi yapıyorlar. Ne demek bu bilmem farkında mısınız? Vatanına resmen bir saldırı olmadığı sürece Gazi Mustafa Kemal Atatürk savaşa karşı bir liderdi. Yurtta barış dünyada barış diyen bir lider... Kendisi Türk tarihinin gördüğü en büyük komutanlardan ve askeri strateji uzmanlarından birisidir. Savaşmak marifet değil arkadaşlar, barış yapıp ülkeni barış ve bilim ile yüceltmek marifet tıpkı Mustafa Kemal Atatürk'ün yaptığı gibi. Aklınızı başınıza alın. Sıcacık koltuğunuzda oturup "Saldırın, yıkın, parçalayın, savaşın!" demeyin. Çok savaşmak isteyen varsa yaşı tutuyorsa yazılsın, gitsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı