Göçmenler gitmeli mi?

Saçmalamayın benim askerim neden orada şehit olsun azıcık kafanızı çalıştırın gitsinler gerekirse hepsi ölsün biz kurtuluş savaşında böyle dilenmedik azıcık yüzü olan 2 yıl önce giderdi.

Hocam çok fakirler nasıl savaşacaklar?
Belki de silah bulamıyorlardır.

Hem bizim askerlerimizin operasyon yapacak başka yeri mi var ki?
Yani ülkemizin çevresine baktığımızda Pkk vb. dışında bir tehlike görmüyoruz.

Son düzenleme:
Hocam çok fakirler nasıl savaşacaklar?
Belki de silah bulamıyorlardır.

Hem bizim askerlerimizin operasyon yapacak başka yeri mi var ki?
Yani ülkemizin çevresine baktığımızda pkk vb. dışında bir tehlike görmüyoruz.

Hocam benimle dalga mı geçiyorsunuz ona göre cevap vereceğim.

Yazılanlar bana biraz ırkçılık gibi geldi açıkçası. Öncelikle ülkesinden savaşmak yerine kaçanların davranışlarını doğru bulmuyorum bunu söyleyeyim. Tecavüz vs. gibi şeyleri maalesef her ırktan insanlar yapıyor yani bunu sadece Afganlar veya sadece Suriyeliler yapmıyor. Bence adaletin olması gerekir. Tecavüz mu yaptı hapise atılacak ister Türk olsun ister Afgan olsun ister zengin olsun yani demek istediğimi anlatabiliyor muyum bilmiyorum.

Yazılanlar bana biraz ırkçılık gibi geldi açıkçası. Öncelikle ülkesinden savaşmak yerine kaçanların davranışlarını doğru bulmuyorum bunu söyleyeyim. Tecavüz vs. gibi şeyleri maalesef her ırktan insanlar yapıyor yani bunu sadece afganlar veya sadece suriyeliler yapmıyor. Bence adaletin olması gerekir. Tecavüz mu yaptı hapse atılacak ister Türk olsun ister afgan olsun ister zengin olsun yani demek istediğimi anlatabiliyor muyum bilmiyorum.

Ben kimseyi ırkına göre yargılamam normalde fakat suriyeliler artık sınır noktama geldi yüzsüzlük yapıyorlar aslında onların suçu değil devletin suçu şöyle dediklerine eminim: Ulan benim ülkemde savaş var yanı başımda da enayi bir ülke var gideyim oraya mis gibi hayat devlet para veriyor evini veriyor sana gül gibi bakıyor. Sonra bunun akrabaları geliyor çocukları zaten malum sonra bir de üstüne gidip bu ülkedeki kızlara tecavüz ediyorlar ırkçıysam ırkçıyım umurumda bile değil. Eee ülke yanıyor nerede suriyeliler nerede çalışıyorlar azıcık uyanın ya.

Savaşı sevmeyen biri olarak söylüyorum ki başta ben olsaydım 1ay süre tanırdım gitmezler ise hepsini idam ettirirdim meydanlarda.
Yaş 10 tabii ki. Hocam kendinizi aşmayın, milyonlarca göçmen var ülkede.
Yazılanlar bana biraz ırkçılık gibi geldi açıkçası. Öncelikle ülkesinden savaşmak yerine kaçanların davranışlarını doğru bulmuyorum bunu söyleyeyim. Tecavüz vs. gibi şeyleri maalesef her ırktan insanlar yapıyor yani bunu sadece Afganlar veya sadece Suriyeliler yapmıyor. Bence adaletin olması gerekir. Tecavüz mu yaptı hapise atılacak ister Türk olsun ister Afgan olsun ister zengin olsun yani demek istediğimi anlatabiliyor muyum bilmiyorum.

1627683178344.png

Paşam, biz burada ırkçılık yapmıyoruz. Başka bir etnik kökeni, sırf bu etnik kökene bağlı olduklarından dışlamıyoruz. Biz bu ülkenin vatandaşları olarak, vatandaşı olmayan insanların buradan gitmesini istiyoruz. Durum bu kadar basit. Ama ırkçılık diyerek kendinizi teselli edebilirsiniz. Diğer oksijen baloncukları, konuşmadan önce beyni bulunan arkadaşlarınızdan yardım alın lütfen. Teşekkürler...

"Ülkemde mülteci istemiyorum." çerçevesi nasıl yapılır diye konu açtım onaylanmadı, bu nasıl onaylandı?

Geri
Yukarı