Göğüs ağrısı

mythfr

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 hafta boyunca göğüs ağrım var ama bu ağrı genellikle böyle aklıma geliyor düşündükçe ağrıyor. İnternette de hastalık aratma gibi kötü bir huyum var 17 yaşındayım takıyorum böyle sağlıkla ilgili şeyleri. İnternette malum direk kanser teşhisi koydu biraz tedirgin olmadım değil belki forumda sağlık konusunda bilgili abilerim vardır bu konuda yardımcı olabilecek diye yazdım. Acaba bu ağrı psikolojik ya da köydeyim camın önünde yatıyorum soğuk ve esiyor hep, annem ondan olabilir diyor bu gibi sebeplerden ötürü olabilir mi?
28 Temmuz doktor randevum var bu arada sadece biraz tedirginleştim ondan sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir sağlık sorunu ile ilgili doktor yerine internete bakarsanız, hastalık hastası olursunuz.

Önce doktora başvurun.
İnternete bakma huyumu köreltmeye çalışıyorum ama içimdeki merak yiyip bitiriyor beni inşallah bu huyumdan oldukça uzaklaşmaya çalışcam. Cevabınız için teşekkürler.

Hastalığınız var mıydı?
Ya da en son ne yaptınız darbe vs aldınız mı?
Terli iken soğuk havaya mağruz kaldınız mı?
Birde kalp çarpıntısı var mı yada aritmi?

Bildiğim kalıtsal bir hastalığım yok şuan.
Darbe almadım.
İstanbul'dan Elazığ'ya geldim burda hep camın önünde yatarım sadece. Terleme olmadı yani.
İlk gün çok tedirginlik yaşadım o da size komik gelebilir internete baktığım için herhalde kanser vb görünce kalbim sıkıştı nefes alamadım o düşünceyi kafadan attıktan sonra öyle bişi olmadı daha.
Ağrı genellikle sağ ve sol kafesin alt tarafında oluyor.

İnternete bakma huyumu köreltmeye çalışıyorum ama içimdeki merak yiyip bitiriyor beni inşallah bu huyumdan oldukça uzaklaşmaya çalışcam. Cevabınız için teşekkürler.

Bildiğim kalıtsal bir hastalığım yok şuan.
Darbe almadım.
İstanbul'dan Elazığ'ya geldim burda hep camın önünde yatarım sadece. Terleme olmadı yani.
İlk gün çok tedirginlik yaşadım o da size komik gelebilir internete baktığım için herhalde kanser vb görünce kalbim sıkıştı nefes alamadım o düşünceyi kafadan attıktan sonra öyle bişi olmadı daha.
Ağrı genellikle sağ ve sol kafesin alt tarafında oluyor.
Durum ne hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı