Yürüyünce göğüs ağrısı

Hocam şu an ben bu durumu yaşıyorum yaklaşık 1,5 2 aydır 2 kez acile gittim bütün testler normal çıktı doktorun bana dediği her göğüs ağrısı kalp ağrısı değildir diyor kalp ağrısı keskin ve uzun süren ağrıdır demişti dinlensen bile geçmez hafifler demişti o büyük ihtimal göğüs kafesinde ki kemik ağrısı olabilir göğüs kafesinde bulunan lif, kas ağrıları olabilir veya akciğer ile ilgili sorunun olabilir kiloluysan normaldir kilo vermeye çalış ben kiloluydum 2 ayda yaklaşık 9,10 kilo verdim bu sorun çıktı diye bu aralar hafifledi

Büyük ihtimal sende de oluyor değil mi?
Böyle o ağrı göğüsüne çarpınca içine ölüm korkusu siniyor ve bir an kalp krizi geçireceğim veya kalbime bir şey olacak öleceğim korkusuna kapılıyorsan bu da anksiyete başlangıcı korkunun üzerine yürü ben o korkumu yendim ölüm korkusu her saniye kafamın içindeydi günde 1 saat uyuyordum 30,35 saat uyumadığım günler oldu tabii direkt kalbin orada olduğu için insan korkuyor ama korkma ben halen hafif hafif yaşıyorum ama beynimle engelliyorum kalkıp hemen hareket ediyorum
İkisinden biri var kısaca ya ansikyete başlangıcı ya da normal kas ağrısıdır en iyi sonucu her zaman doktorlardan alırsın tabii bu benim yaşadığım sadece.

Geri
Yukarı