Göğüs bölgesinde ağrı

mondprinz

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar son iki gündür kalp çevremde ağrı var bazen kalptede oluyor bazen sağ göğsümdede oluyor. Bu durumun psikolojik olduğunu düşünüyorum çok yakın zamanda çok sevdiğim büyükbabamı kalp krizinden kaybettik ondan olduğunu düşünüyorum. Ama birkaç gün önce başlamadan önce gece duş aldım üşütmüşte olabilir miyim?
Not: Yaşım 13.

Merhabalar son iki gündür kalp çevremde ağrı var bazen kalptede oluyor bazen sağ göğsümdede oluyor. Bu durumun psikolojik olduğunu düşünüyorum çok yakın zamanda çok sevdiğim büyükbabamı kalp krizinden kaybettik ondan olduğunu düşünüyorum. Ama birkaç gün önce başlamadan önce gece duş aldım üşütmüşte olabilir miyim?
Doktor değiliz ne desek yalan olabilir, aile hekimine sor veya hastaneye git. Bu işler şakaya gelmez.

Aynı sebepten gidince, doktor eğer kalbin ağrıyorsa kalpten değildir demişti EKG sonuçlarına bile bakma gereği duymadan. Özellikle sol kol ağırlıklı bir egzersiz yapıyor musun?

Aile hekiminde muayene ol yine de.

Yeni konular

Geri
Yukarı