Gördüğünüz en garip rüya nedir?

Lucid rüya dışında sadece etrafımı siyah görüyorum.
Bir de arkada değişik sesler duyuyorum.
En değişik gördüğüm ise bir kadının bir tüpe girmesi ve karnından ahtapot çıkmasıydı.
Bunu küçükken bir filmde görmüştüm ve rüyama da işlenmişti.(Fazla detaylı anlatmak istemedim çünkü baya kötüydü.)

Gerçek anlamda kafamdan kurşun yemem ve ölmem. Cidden kafadan kurşun yemeyi yaşarken gördüm diyebilirim kalktığımda 2 bardak su içtim ve şükür ettim halime.

Canlar soru çok basit.

Gördüğünüz en garip rüyayı anlatacaksınız.

ben başlıyorum: rüyayı dün gece gördüm. Telefonuma virüs bulaşıyormuş. Amazon uygulamasına girince, beni sahte bir Amazon sitesine yönlendiriyormuş. Ben de fark etmiyormuşum. Alışveriş yapıyormuşum. Sonra kart bilgilerim çalınıyor, içinde olan 17 TL çekiliyormuş. Sabah uyanınca rüya olduğunu anladım ama yine de hesabıma baktım.

Bunun gibi, teknolojiyle bağlantılı çok rüya görüyorum. Kafayı sıyırdım sanırım.

Aram sam sam aram sam sam. Falan filan. Hint iş adamı aram sam sam söylüyordu.

Bir sürü garip rüya görmüşümdür ama hepsini unuttum tek hatırladığım (bunu anlatmadan önce ben televizyon izlemiyorum yani bu yeni çizgi filmleri bilmiyorum sadece günün biri karşıma çıktı) anneme uğur böceği ve kara kediyi kaçırmışlar diye bağırıp şikayet ediyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı