Gördüğünüz en garip rüya

hellaboutthat

Hectopat
Ben başlayayım. Ben rüyamda bildiğiniz tren istasyonunda başladı. Sonra işte nedendir bilmem gittim güçlü bir bomba yerleştirdim. Geçtim içeri televizyona izlemeye başladım. Sonra ablam geldi ben gidiyorum dedi. Gitti, sonra tam televizyon izlerken bomba bir anda patladı. Bir anda gökyüzüne gittim ve öldüm. Güzel bir histi şahsen ama sonra duyabileceğim en yüce ses bana soru sormaya başladı. Ben de korkudan uyandım. Ter içindeydim. Sabahın 4:30'u, 9:30'a kadar canlı dersi bekledim.

Güzel bir motosiklet (Kawasaki Z750) üstündeydim uzaydaydım motoru çırıl çıplak bir şekilde kara deliğe doğru sürüyordum

Ben başlayayım. Ben rüyamda bildiğiniz tren istasyonunda başladı. Sonra işte nedendir bilmem gittim güçlü bir bomba yerleştirdim. Geçtim içeri televizyona izlemeye başladım. Sonra ablam geldi ben gidiyorum dedi. Gitti, sonra tam televizyon izlerken bomba bir anda patladı. Bir anda gökyüzüne gittim ve öldüm. Güzel bir histi şahsen ama sonra duyabileceğim en yüce ses bana soru sormaya başladı. Ben de korkudan uyandım. Ter içindeydim. Sabahın 4:30'u, 9:30'a kadar canlı dersi bekledim.

Bana da bu tarz bir şey oldu güneş yüzümde doğrı patladı sonra öldüm sandım biride beni kovalıyordu bir karkter sonra ilkilerek uyandım uyumadan önce oustlast 2'yi izleyerek bitirmiştim.

Babam en sevdiğim motoru S1000RR almış bana. Viraja girdim motor birden bir düştü kolum motorun altında kaldı. Sonra bir uyandım kolumu hissetmiyorum küfür ede ede tırnak atıyorum hissedeyim diye. Meğerse kolumun üstüne yatmışım.
5 dk sonra hissedebildim. Kan gitmeyince kolumu 1 mm bile kipirdatamiyordum. Berbatbir şeydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı