Gördüğünüz en garip rüya neydi?

Rüyamda yabancı bir kız görmüştüm. Ama kızı hiç tanımıyorum. Yani bir yerlerde görsem kafamda yer etti, o yüzden gördüm desem oda yok, hayatımda hiç görmedim. Rüyamda sürekli sımsıkı sarılıp gülümsüyordu. Gözleri, gülüşü falan çok güzeldi. O rüyayı gördükten sonra o kızı uzun bir süre aklımdan çıkaramadım resmen rüyamdaki yabancıya tutuldum.

Sonra aradan birkaç sene geçti tabii rüya falan unuttum gitti hiç aklımda yok. Bir arkadaşımın nikahı vardı, oraya gittim. Nikah kıyıldı falan kızın biride nikah şekeri dağıtıyor. Kızı birine benzetiyorum ama saatlerce çıkaramıyorum hani tanıdık geliyor ama yok bilmiyorum. Akşama kadar düşündüm neyse bulamadım. Uyumak için yattım boş boş tavana bakıyordum, sonradan jeton düştü. Rüyamdaki kız oydu heyecandan yerimde duramadım, arkadaşımı aradım anlattım oda kesmedi dışarı çıktım soğukta koşa koşa arkadaşın evine gittim. Olayı anlattım, rüya mevzusunu biliyordu zaten. Sonra o birkaç telefon ve ortak arkadaş vasıtasıyla bizi bir araya getirdi. Tanıştık arkadaş olduk, bir süre arkadaş ilişkisi içerisinde gezdik falan. Kız aşırı zenginmiş. Bende de beş kuruş para yok. Parasızlıktan kıza hiç çıkma teklifi edemedim çekindim. Kızda bekledi bekledi baktı bizde iş yok bıraktı gitti.

Ah be abi

Dalga geçmek amaclı değil böyle insanlar var. Tesadüf olamaz.

Bir yakınımda yaşamıştı aynı durumu. Rüyasında annesinin trafik kazasını geçirdiğini görmüştü. Sabah annesine anlattı ve o gün kaza yaptılar.

Benim rüyam ise;
İnception filmindeki gibi 2 katmanlı rüyaya dalmıştım.2.katmandaki rüya yatağımdan kalktığımda başlamıştı. Odamda masamın üzerinde daha yeni tanıtılmış ve satışı başlamamış olan RTX 2080 ekran kartı vardı. İlginç bir şekilde rüyada olduğumu anladım ve birden 1.katmanda yatağımdan fırladım."vay be ne rüyaydı"diyerek hala bir rüyada olduğumun farkına varmadan güzel vakit geçirdim. Sonra gerçek hayata uyandım.

Son düzenleme:
Bir yakınımda yaşamıştı aynı durumu. Rüyasında annesinin trafik kazasını geçirdiğini görmüştü. Sabah annesine anlattı ve o gün kaza yaptılar.
Ben de rüyamda edebiyat dersinde bahçeye inip not defterime bir şeyler yazdığımı görmüştüm. Salı günü edebiyat dersinde bahçeye inip şiir yazdık. Bir çok şey tanıdık geldi. Lan noluyo moduna girdim bi 3 dk falan.

Aquaparklardaki rengarenk kaydıraklardan kayıyordum ama geçiş efekt gibiydi. Sonra birden görüş açısı genişledi ve karşıdan orman görmeye başladım. 1 tane kocaman kurt 1 tane aynı boyda robot vardı. Ve arkadan kuuuuurt diye biri bağırıyordu. Sonra tekrar rengarenk kaydıraktan kaydım ve uyandım sandım. Sonra yataktan kalktım ve hareket edemez oldum. Sonra kapıdan içeriye möleyen bir poşet girdi. Sonra da bitti rüya çok korkunçtu. 1 tane daha aklımda kalan bir rüya var anlatırım isterseniz.

Geri
Yukarı