Gördüğünüz en iyi grafikli oyun nedir?

Oynadığınız veya gördüğünüz de olur, en iyi grafikli oyun nedir? Benim sanırım RDR 2 ve ghost of Tsushima. Mafia remake, Detroit ve bright Memory ınfinite de güzel görselliğe sahip oyunlardan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hele şu son videodaki grafikler bayağı sağlam duruyor bence.

Roblox.

Oyunu çinli bir firma geliştiriyor. Bu harika grafiklerin yanında bir de UE5'in optimizasyon motorlarının çok iyi çalıştığı iddia ediliyor. Cyberpunk 2077 gibi bir oyun biliyorsunuz ki 1080P akıcı bir deneyim ile oynamak için 1660Ti/1660Super ayarında bir kart istiyor. RTX 2060'ın DLSS avantajını baz alırsak 2060 olabilir fakat o oyunu grafik kısmadan oynamak için bir 3060 şart gibi geliyor bana :)
Bir de FSR desteği ile gelirse çok iyi olur fakat daha çok erken onun için.

Grafik demişken bu oyun yılına göre hala mükemmel duruyor. RDR 2 şarap gibi oyunsun be.
2.png

3445.png

Oynadığınız veya gördüğünüz de olur, en iyi grafikli oyun nedir? Benim sanırım RDR 2 ve ghost of Tsushima. Mafia remake, Detroit ve bright Memory ınfinite de güzel görselliğe sahip oyunlardan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

CS 1.6

RDR2, Detroit Become Human, Devil May Cry 5. Cyberpunk 2077' de olabilirdi efektler vs. çok güzel fakat bir açık dünya oyunu için çevre grafikleri daha iyi olabilirdi. Tabi RTX bir sistemde Ray Tracing açıkken nasıl bilemiyorum.
Foto realistik olarak Red Dead Redemption 2, sanat tasarımı olarak BioShock Infinite.
Bioshock İnfinite'i kaç defa bitirdim sayamiyorum, geçenlerde Steam üzerinden aldım koleksiyon olarak dursun diye. Güncel grafiklerle aynı oyun çıksa tam bir görsel şölen olur o yetenekleri falan kullanırken.

Minecraft.

Yeni konular

Geri
Yukarı