Gördüğünüz En İyi Grafikli Oyun

Benim en sevdiğim Crysis 3. Ben de hala Crysis 3 diyorum. Sadece grafik değil, hikaye, Türkçe seslendirme ve müzikler konusunda da başarılı, müziklerini ne zaman duysam tüylerim diken diken olur. Bak yine oldu, zaten hava soğumuş.

bkz. Crysis 2;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Crysis 4 gelmediği çok kötü oldu.
Gönlüm hep seni arıyor neredesin CryTek?

Benim en sevdiğim Crysis 3. Ben de hala Crysis 3 diyorum. Sadece grafik değil, hikaye, Türkçe seslendirme ve müzikler konusunda da başarılı, müziklerini ne zaman duysam tüylerim diken diken olur. Bak yine oldu, zaten hava soğumuş.

bkz. Crysis 2;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Crysis 4 gelmediği çok kötü oldu.
Gönlüm hep seni arıyor neredesin CryTek?
En son batmak üzerelerdi bazı stüdyoları kapattılar. En son geçtiğimiz şubat ayında Hunt: Showdown isimli bir oyun çıkardılar erken erişim olarak yayınlandı ve sürekli destekliyorlar oyunu. Ben de bu oyunun oyuncusu olarak diyebilirim ki bunun da grafikleri oldukça sağlam ve oyunun kendisi de iyi. Umarım bu oyun onları toparlar da yeni bir Crysis görürüz.

Bu 3 oyun:

Horizon Zero Dawn_Mon_May_31_13-16-59_2021 (2).png

Assassin's Creed® Odyssey2021-5-15-22-54-0.jpg

2021.02.15-12.40 (2).png

Geri
Yukarı