Gördüğünüz En P2W Oyun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
D-dostum, sakince o oyunu kimin yaptığını araştır.
Sakin olamıyorum reis. Türkler yaptı bu lanet oyunu. Bu kahrolası iğrenç oyunu. Oyun P2W olmasa gayet güzel aslında. Hem bedava. Hemde benim sistemim yetiyor ve arkadaşlarım oynuyor. Bu yazıyı yazdıktan sonra arkadaşlarıma helal olsun diyeceğim. Nasıl dayanıyorlar acaba :D

Brawl Stars oynamayın oynattırmayın. Supercell'in emeğe saygısı yok ne yazıkki.

Brawl Stars oynamayın oynattırmayın. Supercell'in emeğe saygısı yok ne yazıkki.

P2W kavramının ne demek olduğunu biliyor musun(uz) acaba?
Brawl Stars bence yarı yarıya kalıyor. Oyunda karakterler parayla açılıyor, ama karakterlerin birbirine karşı bir üstünlüğü yok, varsa da zaten nerf falan yiyor. Karakterler sadece strateji değişikliği için önemli. Ama oyun ne olursa olsun sizi çekiyor kendine. Param olsa vericem dedirtiyor en sonunda. CS:GO oynmadığım için bir bilgim yok. Brawl Stars'ı da bıraktım zaten.

Brawl Stars bence yarı yarıya kalıyor. Oyunda karakterler parayla açılıyor, ama karakterlerin birbirine karşı bir üstünlüğü yok, varsa da zaten nerf falan yiyor. Karakterler sadece strateji değişikliği için önemli. Ama oyun ne olursa olsun sizi çekiyor kendine. Param olsa vericem dedirtiyor en sonunda. CS:GO oynmadığım için bir bilgim yok. Brawl Stars'ı da bıraktım zaten.
Arkadaş P2W kavramını bilmiyor, ona söyledim size ne oldu? CS:GO P2W değildir, yılların oyunu. Kafasından sallıyor. Brawl Stars hakkında bilgim yok.

Counter-Strike nexon Studio. Pay to Win olmasının yanı sıra canları sıkılınca hesabınızı sebepsiz yere silip tekrar para yatırmanız için 1 level hesapta başlatıyorlar :D.

Hocam skin(kaplama) yarışmasını kastettim. Yoksa oyun -7 için bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı